Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Проектори

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на ПРОЕКТОР MULTIPIC 2.2

  ПРОЕКТОР MULTIPIC 2.2

  Повеќе не мора да гледате филмови на малиот екран на вашиот компјутер. Можете лесно да го поврзете Multipic 2.2 со лаптоп и да го прикажувате филмот на екранот што може да се преклопи, кој може да го купите во сет со проекторот. Не е секогаш можно да се позиционира проекторот совршено во однос на екранот, така што проекторот е опремен со функцијата за корекција на сликата „Keystone“, што ќе осигура дека сликата ќе биде совршено правоаголна, без оглед на аголот на гледање. Благодарение на употребата на современи материјали и добро осмислената структура, Multipic 2.2. тежи само 1 кг - лесно можете да го понесете со вас каде и да треба!
  ден 6.799,00
  Слика на ПРОЕКТОР OVERMAX MULTIPIC 3.1

  ПРОЕКТОР OVERMAX MULTIPIC 3.1

  Врвен мултимедијален проектор за филмови, фотографии и презентации со лесен пристап до големиот екран. Уживајте во одличен квалитет на слика со дијагонала до 140 "за разлика од 1000: 1. Најдобрата сатурација во боја обезбедува LCD технологија, а LED светилката обезбедува долга работа и мала потрошувачка на енергија.
  ден 9.999,00
  Филтри Close
  Min: ден 6.799,00 Max: ден 9.999,00
  ден6799 ден9999