Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Производот е означен со 'три'

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  1 ОБЛАК БЕЛ И 12...(СТЕЛА И САНИ)

  1 ОБЛАК БЕЛ И 12...(СТЕЛА И САНИ)


  Автор: Бистра Георгиева
  Издавачка куќа: ПАБЛИШЕР
  ИСБН: 978-608-489-2540
  Година на издавање: 2021
  Број на страници: 26
  Димензии: 23х23 cm
  ден 200,00 ден 170,00
  Слика на 21 ЛЕКЦИЈА ЗА 21 ВЕК

  21 ЛЕКЦИЈА ЗА 21 ВЕК


  Автор: Јувал Харари
  Издавачка куќа: ТРИ
  ИСБН: 978-608-230-667-44
  Година на издавање: 2020
  Број на страни: 383
  Димензии: 140/210
  Корица: мека
  Јазик: македонски
  ден 500,00 ден 380,00
  Слика на 2666

  2666


  Автор: Роберто Болањо
  Издавачка куќа: ТРИ
  ИСБН: 978-608-230-405-2
  Година на издавање: 2015
  Број на страни: 1075
  Димензии: 140/230
  Корица: мека
  Јазик: македонски
  ден 790,00
  А ЗОШТО?

  А ЗОШТО?


  Автор: Бистра Георгиева
  Издавачка куќа: ПАБЛИШЕР
  ИСБН: 978-608-489-2496
  Година на издавање: 2021
  Број на страници: 36
  Димензии: 23х23 cm
  ден 200,00 ден 170,00
  Слика на А ПРОПО НИШТО

  А ПРОПО НИШТО


  Автор: Вуди Ален
  Издавачка куќа: ТРИ
  ИСБН: 978-608-247-305-5
  Година на издавање: 2020
  Број на страни: 378
  Димензии: 140/210
  Корица: мека
  Јазик: МК
  ден 600,00 ден 299,00
  Слика на АБАДОН, УНИШТУВАЧОТ

  АБАДОН, УНИШТУВАЧОТ


  Автор: Ернесто Сабато
  Издавачка куќа: ТРИ
  ИСБН: 978-608-230-416-8
  Година на издавање: 2016
  Број на страни: 442
  Димензии: 140/210
  Корица: мека
  Јазик: македонски
  ден 500,00