Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Производот е означен со 'стол'

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на КАНЦЕЛАРИСКИ СТОЛ ЕКО-КОНГРЕС

  КАНЦЕЛАРИСКИ СТОЛ ЕКО-КОНГРЕС


  Димензии: 53 x 55 х 82 cm
  Височина на седење: 47 cm
  Боја: Црна, Сина, Црвена
  Изработка: Изработено од пластични ногари и еко штоф
  ден 1.490,00
  Слика на ПИЈАНО СТОЛ CLASSIC - FEURICH

  ПИЈАНО СТОЛ CLASSIC - FEURICH


  ПРОИЗВОД: Столче за пијано
  МОДЕЛ: CLASSIC
  РОК НА ИСПОРАКА: до 30 работни дена по денот на уплатата.
  УСЛОВИ НА ПЛАЌАЊЕ: 100% аванс, со платежна картичка или на фактура
  ТРАНСПОРТ: Испорака на инструментот е гратис на територијата на Скопје
  ГАРАНЦИЈА: 3 години према условите во гарантниот лист
  ден 9.000,00
  Слика на ПИЈАНО СТОЛ CONCERT - FEURICH

  ПИЈАНО СТОЛ CONCERT - FEURICH


  ПРОИЗВОД: Столче за пијано
  МОДЕЛ: CONCERT
  НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ: По фактура или со картика (одбирате во делот за плаќање)
  РОК НА ИСПОРАКА: до 30 работни дена по денот на уплатата.
  ТРАНСПОРТ: Испорака на инструментот е гратис на територијата на Скопје
  ГАРАНЦИЈА: 3 години према условите во гарантниот лист
  ден 30.000,00
  Слика на ПИЈАНО СТОЛ CONCERT I - FEURICH

  ПИЈАНО СТОЛ CONCERT I - FEURICH


  ПРОИЗВОД: Столче за пијано
  МОДЕЛ: CONCERT I
  НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ: По фактура или со картика (одбирате во делот за плаќање)
  РОК НА ИСПОРАКА: до 30 работни дена по денот на уплатата.
  ТРАНСПОРТ: Испорака на инструментот е гратис на територијата на Скопје
  ГАРАНЦИЈА: 3 години према условите во гарантниот лист
  ден 18.000,00
  Слика на СТОЛ BALENO – VISITOR COLLECTION

  СТОЛ BALENO – VISITOR COLLECTION


  • Хромирани Елементи
  • до 120кг
  • 1 Години Гаранција
  ден 5.390,00
  Слика на СТОЛ ALTHEA – VISITOR COLLECTION

  СТОЛ ALTHEA – VISITOR COLLECTION


  • Хромирани Елементи
  • до 120кг
  • 1 Години Гаранција
  ден 6.950,00