Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Производот е означен со 'арс ламина/литература мк'

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на 10 ТЕ ПРАШАЊА ЗА КОИ НАУКАТА НЕМА ОДГОВОР

  10 ТЕ ПРАШАЊА ЗА КОИ НАУКАТА НЕМА ОДГОВОР


  Автор: Мајкл Ханлон
  ИСБН: 978-608-259-610-5
  Година на издавање: 2019
  Издавачка куќа: Арс ЛИБРИС
  Број на страни: 183
  Димензии: 145х205
  Корица: Мека
  ден 330,00
  Слика на 10 ТЕ ПРАШАЊА ЗА КОИ НАУКАТА НЕМА ОДГОВОР - копирај

  10 ТЕ ПРАШАЊА ЗА КОИ НАУКАТА НЕМА ОДГОВОР - копирај


  Автор: Мајкл Ханлон
  ИСБН: 978-608-259-610-5
  Година на издавање: 2019
  Издавачка куќа: Арс ЛИБРИС
  Број на страни: 183
  Димензии: 145х205
  Корица: Мека
  ден 330,00
  Слика на BECOMING: МОЈАТА ПРИКАЗНА

  BECOMING: МОЈАТА ПРИКАЗНА


  Автор: Мишел Обама
  ИСБН: 978-608-259-354-8
  Година на издавање: 2019
  Издавачка куќа: Арс ЛИБРИС
  Број на страни: 456
  Димензии: Б5
  Корица: Мека
  ден 650,00
  Слика на MИСТЕРИОЗНИОТ ГРАД ПОД КАЛЕТО

  MИСТЕРИОЗНИОТ ГРАД ПОД КАЛЕТО


  Наслов на книгата: Mистериозниот град под Калето : возбудлива потрага низ историјата на отоманското Скопје
  Автор: Александра Тодоровиќ , илустратор Марко Јанев
  ИСБН: 978-608-259-678-5
  Година на издавање: 2020
  Издавачка куќа: Либи
  Број на страни: 48
  Димензии: 200х295
  Корица: Тврда
  ден 590,00
  Слика на АВА И ЅВЕЗДА

  АВА И ЅВЕЗДА


  Наслов на книгата: Ава и Ѕвезда
  Автор: Џули Сајкс
  ИСБН: 978-608-259-621-1
  Година на издавање: 2020
  Издавачка куќа: Либи
  Број на страни: 108
  Димензии: 130х200
  Корица: Мека
  ден 250,00
  Слика на АВАНТУРИТЕ НА МЕЧОКОТ МЕГЛЕН

  АВАНТУРИТЕ НА МЕЧОКОТ МЕГЛЕН


  Наслов на книгата: Авантурите на мечокот меглен
  Автор: Тортон В. Берџес
  ИСБН: 978-608-259-361-6
  Година на издавање: 2019
  Издавачка куќа: Либи
  Број на страни: 84
  Димензии: 140х200
  Корица: Мека
  ден 199,00