Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Power Bar

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на 30% PROTEIN PLUS – ORANGE JAFA CAKE

  30% PROTEIN PLUS – ORANGE JAFA CAKE


  Богат со протеин: 17гр во бар.
  Премиум протеин: Казеин и Веј протеин.
  Без аспартам
  Погоден за вегетаријанци
  ден 100,00
  Слика на 30% PROTEIN PLUS – VANILLA & COCONUT

  30% PROTEIN PLUS – VANILLA & COCONUT


  Богат со протеин: 17гр во бар.
  Премиум протеин: Казеин и Веј протеин.
  Без аспартам
  Погоден за вегетаријанци
  ден 100,00
  Слика на 5 ELECTROLYTES – 10 ШУМЛИВИ ТАБЛЕТИ (42 G) – MANGO PASSIONFRUIT

  5 ELECTROLYTES – 10 ШУМЛИВИ ТАБЛЕТИ (42 G) – MANGO PASSIONFRUIT


  Растворлива таблета – додаток во исхраната, за подготовка на електролитен напиток без калории со 5 минерали и засладувач. Mango вкус.
  ден 220,00
  Слика на 52% PROTEIN PLUS

  52% PROTEIN PLUS


  Богат со протеин: 26гр во бар.
  Ниско ниво на шеќер:не повеќе од 0,7гр на бар.
  Без аспартам
  ден 110,00
  Слика на ENERGIZE ADVANCED 55GR | HAZELNUT CHOCOLATE

  ENERGIZE ADVANCED 55GR | HAZELNUT CHOCOLATE


  Совршена текстура: не е суво а ни лепливо
  C2MAX Dual Source Carb Mix
  Со додаден магнезиум и натриум.
  Добра подносливост
  ден 90,00
  Слика на ENERGIZE ADVANCED 55GR | ORANGE

  ENERGIZE ADVANCED 55GR | ORANGE


  Совршена текстура: не е суво а ни лепливо
  C2MAX Dual Source Carb Mix
  Со додаден магнезиум и натриум.
  Добра подносливост
  ден 90,00 ден 65,00
  Слика на ENERGIZE ADVANCED 55GR | RASPBERRY

  ENERGIZE ADVANCED 55GR | RASPBERRY


  Совршена текстура: не е суво а ни лепливо
  C2MAX Dual Source Carb Mix
  Со додаден магнезиум и натриум.
  Добра подносливост
  ден 90,00
  Слика на ENERGIZE ORIGINAL – BANANA PUNCH

  ENERGIZE ORIGINAL – BANANA PUNCH


  Доверлива функционалност со C2MAX мешавината на јаглени хидрати со двоен извор
  Со додаден натриум,електролитот кој најмногу се губи при потење
  Со додаден магнезиум. Магнезиумот придонесува за нормален метаболизам што дава енергија
  Без бои и конзерванси
  Погоден за вегетаријанци
  Добра подносливост
  ден 90,00 ден 65,00
  Слика на ENERGIZE ORIGINAL – BERRY

  ENERGIZE ORIGINAL – BERRY


  Доверлива функционалност со C2MAX мешавината на јаглени хидрати со двоен извор
  Со додаден натриум,електролитот кој најмногу се губи при потење
  Со додаден магнезиум. Магнезиумот придонесува за нормален метаболизам што дава енергија
  Без бои и конзерванси
  Погоден за вегетаријанци
  Добра подносливост
  ден 90,00
  Слика на POWER GEL HYDRO – 67 ML – MOJITO

  POWER GEL HYDRO – 67 ML – MOJITO


  Течен концентриран јаглехидратен гел за спортисти со кофеин и натриум – со вкус на мохито.
  ден 100,00
  Слика на POWER GEL ORIGINAL – 41 G

  POWER GEL ORIGINAL – 41 G


  Концентриран јаглехидратен гел за спортисти со натриум
  ден 90,00
  Слика на POWERBAR CLEAN WHEY BAR 45G

  POWERBAR CLEAN WHEY BAR 45G


  Богат со протеин: 15гр во бар.
  Ниско ниво на шеќер:не повеќе од 1гр на бар.
  Погоден за вегетаријанци и без аспартам
  Совршен за помеѓу или после тренинг
  ден 70,00
  Слика на POWERBAR ISOACTIVE – 1320 G – ПОРТОКАЛ

  POWERBAR ISOACTIVE – 1320 G – ПОРТОКАЛ


  Изотоничен електролитен напиток за спортисти со 5 минерали, и јаглехидрати, со вкус на портокал.
  ден 1.190,00
  Слика на POWERBAR ISOACTIVE – 1320 G – ЦРВЕНО ОВОШЈЕ

  POWERBAR ISOACTIVE – 1320 G – ЦРВЕНО ОВОШЈЕ


  Изотоничен електролитен напиток за спортисти со 5 минерали, и јаглехидрати, со вкус на црвено овошје.
  ден 1.190,00
  Слика на POWERBAR SHAKER

  POWERBAR SHAKER


  PowerBar шејкерот е совршеното решение за правење на проеински шејкови на лесен и практичен начин. Се состои од 4 дела и има сито кое што ја спречува појавата на грутки. По користењето може лесно да се исчисти па дури и во машина за садови.
  ден 250,00
  Слика на POWERBAR БИДОН 750ML

  POWERBAR БИДОН 750ML


  100% отпорен на протекување
  Безбеден за храна и нема мирис и вкус
  Погоден за машина за садови
  Без БПА и може да се рециклира
  ден 190,00
  Слика на POWERBAR ПОЈАС

  POWERBAR ПОЈАС


  Појас за носење на 2 гел шишенца.
  Вклучени се 2 шишенца од по 175ml.
  ден 890,00
  Слика на RECOVERY ACTIVE – 1210 G – ЧОКОЛАДО

  RECOVERY ACTIVE – 1210 G – ЧОКОЛАДО


  Напиток во прав со протеини, јаглехидрати, магнезиум и цинк – со вкус на чоколадо.
  ден 1.690,00
  Слика на RECOVERY MAX – 1144 G – МАЛИНА

  RECOVERY MAX – 1144 G – МАЛИНА  Напреден напиток за регенерација.
  Гликемични јаглехидрати.
  Намалување на замореноста: магнезиум.
  Поддршка на имунитетот: цинк.
  ден 1.690,00
  Слика на 5 ELECTROLYTES – 10 ШУМЛИВИ ТАБЛЕТИ (42 G) – LEMON TONIC

  5 ELECTROLYTES – 10 ШУМЛИВИ ТАБЛЕТИ (42 G) – LEMON TONIC


  Растворлива таблета – додаток во исхраната, за подготовка на електролитен напиток без калории со 5 минерали, засладувач и кофеин . Lemon tonic вкус.
  ден 220,00
  Слика на 52% PROTEIN PLUS CHOCOLATE NUT
  Слика на AMINO MEGA LIQUID 25 ML

  AMINO MEGA LIQUID 25 ML


  ден 120,00
  Слика на CAFFEINE BOOST 25 ML

  CAFFEINE BOOST 25 ML


  ден 120,00
  Слика на ENERGIZE ORIGINAL - CHOCOLATE
  Слика на ENERGIZE ORIGINAL - COOKIES & CREAM
  Слика на L-CARNITINE LIQUID 25 ML

  L-CARNITINE LIQUID 25 ML


  ден 120,00
  Слика на MAGNESIUM LIQUID 25 ML

  MAGNESIUM LIQUID 25 ML


  ден 60,00
  Слика на POWER GEL HYDRO – 41 G – MOJITO

  POWER GEL HYDRO – 41 G – MOJITO


  Течен концентриран јаглехидратен гел за спортисти со кофеин и натриум – со вкус на мохито.
  ден 100,00
  Слика на POWER GEL ORIGINAL – 41 G – ЗЕЛЕНО ЈАБОЛКО

  POWER GEL ORIGINAL – 41 G – ЗЕЛЕНО ЈАБОЛКО


  Концентриран јаглехидратен гел за спортисти со натриум и кофеин – со вкус на зелено јаболко.
  ден 90,00
  Слика на POWER GEL ORIGINAL – 41 G – ЈАГОДА БАНАНА

  POWER GEL ORIGINAL – 41 G – ЈАГОДА БАНАНА


  Концентриран јаглехидратен гел за спортисти со натриум – со вкус на јагода и банана.
  ден 90,00
  Слика на POWER GEL ORIGINAL – 41 G – ЛИМОН ЛИМЕТА

  POWER GEL ORIGINAL – 41 G – ЛИМОН ЛИМЕТА


  Концентриран јаглехидратен гел за спортисти со натриум – со вкус на лимон и лимета.
  ден 90,00
  Слика на POWERBAR ISOMAX 1200 GR

  POWERBAR ISOMAX 1200 GR


  ден 1.290,00
  Слика на POWERBAR ISOMAX 50 GR

  POWERBAR ISOMAX 50 GR


  ден 70,00
  Слика на POWERBAR PROTEIN SOFT LAYER BAR 40 GR CHOCOLATE TOFFEE BROWNIE