Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Полначи

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на POWER BANK SETTY - 5200 mAh

  POWER BANK SETTY - 5200 mAh

  Екстрната батерија SETTY е извор на дополнителна енергија што можеме да ја користиме во секое време. Малата големина на батеријата ви овозможува секогаш да ја имате со вас.
  ден 599,00
  Слика на БЕЖИЧЕН ПОЛНАЧ MAXLIFE

  БЕЖИЧЕН ПОЛНАЧ MAXLIFE


  Colour: black
  Cable length: 1,20 m
  Frequency range: 110 - 205 kHz
  Current: 1,20 A
  Brand: Maxlife
  Input voltage: 5 V (1,5 A)
  Inductive charging distance: ≤ 8 mm
  Inductive charging efficiency: ≥ 72%
  Warranty: 12 mc
  ден 300,00
  Слика на БРЗ ПОЛНАЧ 4XUSB - 30W FOREVER

  БРЗ ПОЛНАЧ 4XUSB - 30W FOREVER

  Полнач за автомобил за брзо полнење со 4 x USB за телефони и таблети.
  ден 799,00
  Слика на ДРЖАЧ / БЕЖИЧЕН ПОЛНАЧ ЗА КОЛА DEVIA

  ДРЖАЧ / БЕЖИЧЕН ПОЛНАЧ ЗА КОЛА DEVIA

  Безжичен брз полнач DEVIA и држач за автомобил е мултифункционален производ што ќе го полни и држи iPhone-ot во автомобилот. Не треба да поврзувате кабел за полнење телефон и можете да уживате во безжично полнење во автомобилот. Држачот е погоден за сите iPhone телефони со поддршка за безжично полнење.
  ден 990,00
  Слика на ЕКСТЕРНА БАТЕРИЈА- POWER BANK - FOREVER 13.000,AH

  ЕКСТЕРНА БАТЕРИЈА- POWER BANK - FOREVER 13.000,AH

  Универзална екстерна батрија за паметни телефони со метална кутија. Вклучен е и кабелот за батеријата микро USB.
  ден 1.249,00
  Слика на ЕКСТЕРНА БАТЕРИЈА- POWER BANK - SETTY 20000 mAh

  ЕКСТЕРНА БАТЕРИЈА- POWER BANK - SETTY 20000 mAh

  Тој е совршен придружник за патување бидејќи има две одделни USB порти што ви овозможуваат да полните два паметни телефони или таблети истовремено. Дополнително, неговиот ултра тенок и лесен дизајн го прави исклучително пренослив, додека предниот индикатор покажува колку енергија ви останува.
  ден 1.444,00
  Слика на ЕКСТЕРНА БАТЕРИЈА- POWER BANK - SETTY 2600 mAh

  ЕКСТЕРНА БАТЕРИЈА- POWER BANK - SETTY 2600 mAh

  Екстерната батерија SETTY е извор на дополнителна енергија што можеме да ја користиме во секое време. Малата големина на батеријата ви овозможува секогаш да ја носите со себе.
  ден 379,00
  Слика на ПОЛНАЧ 2xUSB + QUALCOMM 3.0 + TYPE C - БРЗ ПОЛНАЧ

  ПОЛНАЧ 2xUSB + QUALCOMM 3.0 + TYPE C - БРЗ ПОЛНАЧ

  Брзо наполнете ги уредите што се напојуваат преку USB со полначот за автомобили Forever. Одликувајќи се со две USB порти и единствена USB-C порта, овој полнач за автомобил е совршен за полнење на три уреди истовремено.
  ден 799,00
  Слика на ПОЛНАЧ 12V SETTY – 2A + MICRO USB КАБЕЛ

  ПОЛНАЧ 12V SETTY – 2A + MICRO USB КАБЕЛ

  Висококвалитетен полнач за автомобил 12V SETTY – 2A и MICRO USB кабел за полнење на мобилни уреди и таблети. Малата големина на полначот не зафаќа простор и ви овозможува секогаш да го имате до вас.
  ден 138,00
  Слика на ПОЛНАЧ 3 ВО 1 - FOREVER - MICRO USB

  ПОЛНАЧ 3 ВО 1 - FOREVER - MICRO USB

  Универзален полнач Forever 3in1 за мини USB
  ден 330,00
  Слика на ПОЛНАЧ 4XUSB – БРЗ ПОЛНАЧ 30W

  ПОЛНАЧ 4XUSB – БРЗ ПОЛНАЧ 30W

  Висококвалитетен полнач со 4 слотови за USB приклучоци за брзо полнење на мобилни уреди и таблети.
  ден 799,00
  Слика на ПОЛНАЧ FOREVER – 2XUSB – 2.4A + КАБЕЛ IPHONE

  ПОЛНАЧ FOREVER – 2XUSB – 2.4A + КАБЕЛ IPHONE

  Висококвалитетен полнач и кабел FOREVER за мобилен телефон IPHONE, со 2 слотови за USB приклучок 2.4A за брзо полнење на мобилни уреди и таблети.
  ден 499,00
  Слика на ПОЛНАЧ FOREVER 12V + КАБЕЛ ЗА IPHONE

  ПОЛНАЧ FOREVER 12V + КАБЕЛ ЗА IPHONE

  Висококвалитетен полнач и кабел FOREVER за мобилен телефон IPHONE, 12 V за брзо полнење на мобилни уреди и таблети.
  ден 299,00
  Слика на ПОЛНАЧ FOREVER 1A – ЗА IPHOPNE

  ПОЛНАЧ FOREVER 1A – ЗА IPHOPNE

  Висококвалитетен полнач FOREVER 1A за мобилен телефон IPHONE, за брзо полнење на мобилни уреди и таблети.
  ден 349,00
  Слика на ПОЛНАЧ FOREVER 3.4A – 2 USB

  ПОЛНАЧ FOREVER 3.4A – 2 USB

  Висококвалитетен полнач FOREVER 3.4A со 2 слотови за USB приклучоци за брзо полнење на мобилни уреди и таблети.
  ден 699,00
  Слика на ПОЛНАЧ MAXLIVE 1A – 2 МЕТРА – MICRO USB

  ПОЛНАЧ MAXLIVE 1A – 2 МЕТРА – MICRO USB

  Висококвалитетен полнач MAXLIVE 1A со MICRO USB кабел во должина од 2 метра за брзо полнење на мобилни уреди и таблети.
  ден 249,00
  Слика на ПОЛНАЧ MAXLIVE 1A – 2 МЕТРА – MICRO USB - TYPE C

  ПОЛНАЧ MAXLIVE 1A – 2 МЕТРА – MICRO USB - TYPE C

  Висококвалитетен полнач MAXLIVE 1A со MICRO USB TYPE C кабел во должина од 2 метра за брзо полнење на мобилни уреди и таблети.
  ден 299,00
  Слика на ПОЛНАЧ MAXLIVE 2A – 1.2 МЕТРА – MICRO USB

  ПОЛНАЧ MAXLIVE 2A – 1.2 МЕТРА – MICRO USB

  Висококвалитетен полнач MAXLIVE 2A со MICRO USB и кабел во должина од 1.2 метра за брзо полнење на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 299,00
  Слика на ПОЛНАЧ SETTY – 2A – ГЛАВА ЗА ПОЛНЕЊЕ

  ПОЛНАЧ SETTY – 2A – ГЛАВА ЗА ПОЛНЕЊЕ

  Висококвалитетен полнач SETTY 2A , глава за полнење за универзална употреба на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 299,00
  Слика на ПОЛНАЧ ЗА IPHONE

  ПОЛНАЧ ЗА IPHONE

  Полнач за Iphone (адаптер + кабел)
  ден 500,00 ден 350,00
  Слика на ПОЛНАЧ ЗА КОЛА MAXLIFE FAST CHARGE 2.4A, 2xUSB

  ПОЛНАЧ ЗА КОЛА MAXLIFE FAST CHARGE 2.4A, 2xUSB

  Полначот за автомобили Maxlife MXCC-01. е совршен и како држач за автомобили со функција за безжично полнење и навигација. Способноста да се полнат два уреди истовремено (2x USB) е предност што ќе ја ценат оние што обично патуваат со компанијата или користат многу уреди истовремено, на пр. и телефонот и навигацијата. Производот има совршени димензии. Многу е лесно да се соберат и расклопат.
  ден 290,00
  Слика на ПОЛНАЧ ЗА КОЛА SETTY – 1A + MICRO USB КАБЕЛ

  ПОЛНАЧ ЗА КОЛА SETTY – 1A + MICRO USB КАБЕЛ

  Висококвалитетен полнач за во автомобил SETTY 1A со MICRO USB кабел глава за универзална употреба и брзо полнење на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 199,00
  Слика на ПОЛНАЧ СО ТАЈМЕР – 2.2 А – ГЛАВА ЗА ПОЛНЕЊЕ

  ПОЛНАЧ СО ТАЈМЕР – 2.2 А – ГЛАВА ЗА ПОЛНЕЊЕ

  Висококвалитетен полнач FOREVER глава за полнење со тајмер 2.2A за универзална употреба и брзо полнење на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 299,00
  Слика на ПОЛНАЧ-DOC STATION-IPHONE

  ПОЛНАЧ-DOC STATION-IPHONE

  Висококвалитетен статичен полнач за мобилен телефон IPHONE од брендот FOREVER и MICRO USB кабел за брзо полнење на мобилни уреди.
  ден 699,00
  Слика на СОЛАРЕН ПОЛНАЧ 5000 MAH

  СОЛАРЕН ПОЛНАЧ 5000 MAH

  Висококвалитетен соларен полнач кој се полни на светлина 5000 MAH за брзо полнење на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 699,00
  Слика на СОЛАРЕН ПОЛНАЧ 5000 MAH

  СОЛАРЕН ПОЛНАЧ 5000 MAH

  Висококвалитетен соларен полнач кој се полни на светлина 5000 MAH за брзо полнење на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 699,00
  Слика на СОЛАРЕН ПОЛНАЧ 5000 MAH- SETTY

  СОЛАРЕН ПОЛНАЧ 5000 MAH- SETTY

  Овој производ е соларен полнач со вградена батерија со високи перформанси. Издржливиот и водоотпорен соларен полнач ви овозможува да ги полните вашите мобилни уреди во кое било време и на кое било место. Особено во лето, овој уред е подготвен да користи надворешна енергија без грижи. Уживајте во музиката на плажа без да размислувате за траењето на батеријата. Ако сте надвор или немате електрична енергија, можете да ги користите или да ги полните вашите уреди со сончева енергија. Со јадицата со карабин може да го обесите на ранецот, така што батеријата се полни секогаш кога пешачите.
  ден 699,00
  Слика на UNIVERSAL PHONE POWER CAR CHARGER TRIPPLE 3X USB 5.1A (2.1A+2A+1A) BLACK

  UNIVERSAL PHONE POWER CAR CHARGER TRIPPLE 3X USB 5.1A (2.1A+2A+1A) BLACK


  Тип на производ: Полнач за Таблети и Мобилни телефони за во кола 3x УСБ приклучоци 5.1A (2.1A+2A+1A)

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 300,00 ден 200,00
  Слика на MAXELL HIGH POWERED DOUBLE USB PHONE WALL CHARGER

  MAXELL HIGH POWERED DOUBLE USB PHONE WALL CHARGER


  Тип на производ: Двојниот USB полнач на Maxell Europe е совршен додаток за брзо и ефикасно полнење на вашите USB-уреди.

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 450,00
  Слика на USB UNIVERSAL POWER CHARGER ADAPTER 500MA 220V TO 5V

  USB UNIVERSAL POWER CHARGER ADAPTER 500MA 220V TO 5V


  Тип на производ: Универзален полнач за мобилни телефони и слични други уреди 500mА, 5V USB

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 200,00 ден 100,00
  Слика на BX18 OPTIMAL УСБ КАБЕЛ ЗА ПОЛНЕЊЕ (ЛАЈТИНГ-LIGHTING) 2 МЕТРА

  BX18 OPTIMAL УСБ КАБЕЛ ЗА ПОЛНЕЊЕ (ЛАЈТИНГ-LIGHTING) 2 МЕТРА


  Едноставен дизајн, приклучок и влечење е удобен, издржлив и сигурен
  Должина:
  Тежина: Тежина на гола жица 39g
  Материјал: ПВЦ
  Боја: Бела
  Конектор: Молња, микро-USB, тип-Ц, синхрона поддршка за полнење и пренос на податоци, максимална струја околу 1,6А.
  Спецификација на жичното јадро: 72 четворообразни обложени со калај-бакарна жица без кислород.
  ден 350,00
  Слика на BX18 OPTIMAL УСБ КАБЕЛ ЗА ПОЛНЕЊЕ (МИКРО-MICRO) 2 МЕТРА

  BX18 OPTIMAL УСБ КАБЕЛ ЗА ПОЛНЕЊЕ (МИКРО-MICRO) 2 МЕТРА


  Едноставен дизајн, приклучок и влечење е удобен, издржлив и сигурен
  Должина:
  Тежина: Тежина на гола жица 39g
  Материјал: ПВЦ
  Боја: Бела
  Конектор: Молња, микро-USB, тип-Ц, синхрона поддршка за полнење и пренос на податоци, максимална струја околу 1,6А.
  Спецификација на жичното јадро: 72 четворообразни обложени со калај-бакарна жица без кислород.
  ден 350,00
  Слика на BX18 OPTIMAL УСБ КАБЕЛ ЗА ПОЛНЕЊЕ (ТИП Ц-TYPE C) 2МЕТРА

  BX18 OPTIMAL УСБ КАБЕЛ ЗА ПОЛНЕЊЕ (ТИП Ц-TYPE C) 2МЕТРА


  Едноставен дизајн, приклучок и влечење е удобен, издржлив и сигурен
  Должина:
  Тежина: Тежина на гола жица 39g
  Материјал: ПВЦ
  Боја: Бела
  Конектор: Молња, микро-USB, тип-Ц, синхрона поддршка за полнење и пренос на податоци, максимална струја околу 1,6А.
  Спецификација на жичното јадро: 72 четворообразни обложени со калај-бакарна жица без кислород.
  ден 350,00
  Слика на BX19 BENEFIT УСБ КАБЕЛ ЗА ПОЛНЕЊЕ (ЛАЈТИНГ-LIGHTING)

  BX19 BENEFIT УСБ КАБЕЛ ЗА ПОЛНЕЊЕ (ЛАЈТИНГ-LIGHTING)


  Материјал: Легура на алуминиум
  Синхрона поддршка за полнење и пренесување на податоци, максималната струја е околу 1.3A
  Должина: 1м.
  Тежина: 17г.
  Материјал: ПВЦ
  Спецификација на жичното јадро: 66 четворо-обложена калај-обложена бакарна жица без кислород.
  ден 200,00
  Слика на BX19 BENEFIT УСБ КАБЕЛ ЗА ПОЛНЕЊЕ (МИКРО-MICRO)

  BX19 BENEFIT УСБ КАБЕЛ ЗА ПОЛНЕЊЕ (МИКРО-MICRO)


  Материјал: Легура на алуминиум
  Синхрона поддршка за полнење и пренесување на податоци, максималната струја е околу 1.3A
  Должина: 1м.
  Тежина: 17г.
  Материјал: ПВЦ
  Спецификација на жичното јадро: 66 четворо-обложена калај-обложена бакарна жица без кислород.
  ден 200,00
  Слика на BX19 BENEFIT УСБ КАБЕЛ ЗА ПОЛНЕЊЕ (ТИП Ц-TYPE C)

  BX19 BENEFIT УСБ КАБЕЛ ЗА ПОЛНЕЊЕ (ТИП Ц-TYPE C)


  Материјал: Легура на алуминиум
  Синхрона поддршка за полнење и пренесување на податоци, максималната струја е околу 1.3A
  Должина: 1м.
  Тежина: 17г.
  Материјал: ПВЦ
  Спецификација на жичното јадро: 66 четворо-обложена калај-обложена бакарна жица без кислород.
  ден 200,00
  Слика на BA19A NIMBLE ПОЛНАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН СО 1 ВЛЕЗ

  BA19A NIMBLE ПОЛНАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН СО 1 ВЛЕЗ


  Влез: AC100-240V 50 / 60Hz 0.3A
  Излез: USB: DC5V / 1.0A MAX
  Материјал: АБС + компензатор на пламен компјутерски материјал, издржлив.
  Заштита со повеќе кола, интелигентна идентификација IC
  BX16 кабел за податоци, L = 1m
  Тежина: 26г
  Големина: 77 * 35 * 24мм
  ден 200,00
  Слика на BA20A SHARP СЕТ ПОЛНАЧ СО 1 ВЛЕЗ И ЛАЈТИНГ (LIGHTNING, IPHONE) КАБЕЛ

  BA20A SHARP СЕТ ПОЛНАЧ СО 1 ВЛЕЗ И ЛАЈТИНГ (LIGHTNING, IPHONE) КАБЕЛ


  Влез: AC100-240V 50 / 60Hz 0.3A
  Излез: USB: DC5V / 2.1A MAX
  Материјал: Материјал за забивање пламен ABS + компјутер.
  Заштита со повеќе кола, интелигентна идентификација IC
  Кабел BX17 (молња); Л: 1М
  Тежина: 56г
  Големина: 79 * 38 * 24мм
  ден 400,00
  Слика на BA20A SHARP СЕТ ПОЛНАЧ СО 1 ВЛЕЗ И ТИП Ц (TYPE-C) КАБЕЛ

  BA20A SHARP СЕТ ПОЛНАЧ СО 1 ВЛЕЗ И ТИП Ц (TYPE-C) КАБЕЛ


  Влез: AC100-240V 50 / 60Hz 0.3A
  Излез: USB: DC5V / 2.1A MAX
  Материјал: Материјал за забивање пламен ABS + компјутер.
  Заштита со повеќе кола, интелигентна идентификација IC
  Кабел BX17 (Тип-Ц); Л: 1М
  Тежина: 56г
  Големина: 79 * 38 * 24мм
  ден 400,00
  Слика на BA23A BRILLIANT ПОЛНАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН СО 2 ВЛЕЗА

  BA23A BRILLIANT ПОЛНАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН СО 2 ВЛЕЗА


  Влез: AC100-240V 50 / 60Hz 0.3A
  Излез: USB1 / 2: DC5V / 2.4A
  Вкупен излез: DC5V / 2.4A MAX
  Материјал: Обвивка за пламен ABS + обвивка за компјутерски материјал
  Заштита со повеќе кола, интелигентна идентификација IC
  Дијаметар: висина: 60 * 41мм
  Тежина: 40г
  ден 300,00
  Слика на BA23A BRILLIANT СЕТ ПОЛНАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН СО 2 ВЛЕЗА И ЛАЈТИНГ (LIGHTING) КАБЕЛ

  BA23A BRILLIANT СЕТ ПОЛНАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН СО 2 ВЛЕЗА И ЛАЈТИНГ (LIGHTING) КАБЕЛ


  Влез: AC100-240V 50 / 60Hz 0.3A
  Излез: USB1 / 2: DC5V / 2.4A
  Вкупен излез: DC5V / 2.4A MAX
  Материјал: Обвивка за пламен ABS + обвивка за компјутерски материјал
  Заштита со повеќе кола, интелигентна идентификација IC
  BX16 кабел за податоци, L = 1m
  Тежина: 66г
  Дијаметар * висина: 60 * 41мм
  ден 500,00
  Слика на BA23A BRILLIANT СЕТ ПОЛНАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН СО 2 ВЛЕЗА И МИКРО (MICRO) КАБЕЛ

  BA23A BRILLIANT СЕТ ПОЛНАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН СО 2 ВЛЕЗА И МИКРО (MICRO) КАБЕЛ


  Влез: AC100-240V 50 / 60Hz 0.3A
  Излез: USB1 / 2: DC5V / 2.4A
  Вкупен излез: DC5V / 2.4A MAX
  Материјал: Обвивка за пламен ABS + обвивка за компјутерски материјал
  Заштита со повеќе кола, интелигентна идентификација IC
  BX16 кабел за податоци, L = 1m
  Тежина: 66г
  Дијаметар * висина: 60 * 41мм
  ден 500,00
  Слика на BZ12 LASTING ПОЛНАЧ ЗА ВО АВТОМОБИЛ СО 2 ВЛЕЗА

  BZ12 LASTING ПОЛНАЧ ЗА ВО АВТОМОБИЛ СО 2 ВЛЕЗА


  Влез: DC12-24V
  Излез: USB : DC5V / 2.4A MAX USB1 / 2: DC5V / 2.4A MAX
  Материјал: ABS + компјутерски материјал.
  Заштита со повеќе кола, интелигентна идентификација IC
  Тежина: 14гр
  Големина: 50 * 31 * 27мм
  ден 200,00
  Слика на KA-53 ПОЛНАЧ АВТО 12/24

  KA-53 ПОЛНАЧ АВТО 12/24


  Полнач за во автомобил
  ден 200,00
  Слика на ПОЛНАЧ СЕТ СО ЛАЈТНИНГ( АЈФОН) КАБЕЛ 2.1АМПЕР

  ПОЛНАЧ СЕТ СО ЛАЈТНИНГ( АЈФОН) КАБЕЛ 2.1АМПЕР


  Полнач сет со лајтниг( ајфон) кабел од 2.1 ампери
  Боја: Бела
  ден 350,00
  Слика на ПОЛНАЧ СЕТ СО МИКРО КАБЕЛ 2.1 АМПЕР КЕНСА

  ПОЛНАЧ СЕТ СО МИКРО КАБЕЛ 2.1 АМПЕР КЕНСА


  Полнач сет со микро кабел од 2.1 ампери
  Боја: Бела
  ден 350,00
  Слика на ПОЛНАЧ СЕТ СО ТИП-Ц КАБЕЛ 2.1 АМПЕР КЕНСА

  ПОЛНАЧ СЕТ СО ТИП-Ц КАБЕЛ 2.1 АМПЕР КЕНСА


  Полнач сет со тип-ц кабел од 2.1 ампери
  Боја: Бела
  ден 350,00
  Слика на T50 CAR MP3 BLUETOOTH PLAYER MULTIFUNCTION WIRELESS HANDS-FREE FM TRANSMITTER USB CHARGER

  T50 CAR MP3 BLUETOOTH PLAYER MULTIFUNCTION WIRELESS HANDS-FREE FM TRANSMITTER USB CHARGER


  MP3 Bluetooth плеер Мултифункционален безжичен FM-предавател без напојување со USB полнач за во автомобил

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 700,00
  Слика на T60 CAR MP3 BLUETOOTH PLAYER MULTIFUNCTION WIRELESS HANDS-FREE FM TRANSMITTER USB CHARGER

  T60 CAR MP3 BLUETOOTH PLAYER MULTIFUNCTION WIRELESS HANDS-FREE FM TRANSMITTER USB CHARGER


  MP3 Bluetooth плеер Мултифункционален безжичен FM-предавател без напојување со USB полнач за во автомобил

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 600,00