Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Пенкала

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на ПЕНКАЛО - PARKER

  ПЕНКАЛО - PARKER


  Високо-квалитетно бизнис пенкало, во кутија.

  Тип на производ: PARKER I.M.METAL LAQUE BLACK CT ROLLER BALL PEN
  Боја: Црна
  Пакување: Во кутија
  Материјал: Направено од месинг, метал, со сјаен финиш
  ден 1.199,00 ден 999,00
  Слика на ПЕНКАЛО DELI – 683 – 0.7
  Слика на ПЕНКАЛО LANTU – SF983 – 0.7
  Филтри Close
  Min: ден 10,00 Max: ден 999,00
  ден10 ден999