Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  ПАРИЧНИК ЗА КРЕДИТНИ КАРТИЧКИ SAMSONITE 60283 60U*09707

  Бренд: Samsonite

  • Бренд : Samsonite машки паричник
  • Материјал: Koжа
  • Боја : Црна
  • Димензии: 10cm x 7,5cm x 1cm
  Шифра: 100681
  ден 1.990,00
  i h
  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *