Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  ПАРИЧНИК SAMSONITE 60276 60U*09205

  Бренд: Samsonite

  • Бренд : Samsonite машки паричник
  • Материјал: Koжа
  • Боја : Црна
  • Димензии: 13 x 9,7
  Шифра: 100678
  ден 3.750,00
  i h
  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ