Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Palma

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на РЕГИСТРАТОР ЕКО - PALMA

  РЕГИСТРАТОР ЕКО - PALMA


  Димензии: 80mm/A4
  ден 75,00
  Слика на РЕГИСТРАТОР ПВЦ - PALMA

  РЕГИСТРАТОР ПВЦ - PALMA

  Регистратор изработен од сива лепенка обложена со ПВЦ материјал со што се обезбедува голема заштита од вода и механички оштетувања. Регистраторот има високо квалитетен метален механизам.
  ден 155,00
  Слика на РЕГИСТРАТОР ПВЦ САМОСТОЕЧКИ - PALMA

  РЕГИСТРАТОР ПВЦ САМОСТОЕЧКИ - PALMA

  Регистратор изработен од цврст картон обложен со ПВЦ материјал со што се обезбедува голема заштита од вода и механички оштетувања.
  ден 130,00