Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Плакари и Ормани

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на ОРМАР ОРГАНЗА

  ОРМАР ОРГАНЗА


  Димензии: Д: 140 cm x Ш: 52 cm x В: 230 cm
  Боја: Тортана со Бела
  Изработка: Трокрилен ормар изработен од иверка 18мм, во две бои со три крила и висина од 230 цм.
  *Монтажата не е вклучена во цената.

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 12.900,00
  Слика на ПЛАКАР 300

  ПЛАКАР 300


  Димензии: Д: 300 cm x Ш: 60 cm x В: 223 cm
  Боја: - Тортана (Орев) - Перла (Крем) и Црна - Бела
  Изработка: Висококвалитетна иверка со дебелина 18мм. Механизам за меко затворање.
  *Монтажата не е вклучена во цената.

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 24.900,00
  Слика на ПЛАКАР ДЕДЕРИК

  ПЛАКАР ДЕДЕРИК


  Димензии: Д: 170 cm x Ш: 61 cm x В: 191 cm
  Боја: - Бело/Сива и Кафена со Антрацит
  Изработка: Плакар изработен од висококвалитетна иверка.
  *Монтажата не е вклучена во цената.

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 13.900,00
  Слика на ПЛАКАР ДЕДЕРИК

  ПЛАКАР ДЕДЕРИК


  Димензии: Д: 170 cm x Ш: 61 cm x В: 191 cm
  Боја: - Бело/Сива и Кафена со Антрацит
  Изработка: Плакар изработен од висококвалитетна иверка.
  *Монтажата не е вклучена во цената.

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 13.900,00
  Слика на ЗАКАЧАЛКА МОНА

  ЗАКАЧАЛКА МОНА


  Димензии: Д: 199 cm x Ш: 39 cm x В: 193 cm
  - висок елемент: 60 x 39 х 193 cm
  - низок елемент: 79 x 39 х 98,5 cm
  - ѕиден панел - закачалка: 60 x 22 х 193 cm
  - огледало: 79 x 2 х 79 cm
  Боја: - Бела Мат со Тортана
  Изработка: Закачалка изработена од висококвалитетна иверка и огледало. Ормар и дополнителен простор за складирање, голем простор во делот за складирање обувкии помошна полица на закачалката.

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 13.900,00
  Слика на ЗАКАЧАЛКА СИМПЛ

  ЗАКАЧАЛКА СИМПЛ


  Димензии: Д: 120 cm x Ш: 137 cm x В: 200 cm
  Боја: - Сонома Арван
  Изработка: Изработена од висококвалитетна иверка со деб. 16мм.
  *Монтажата не е вклучена во цената.

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 8.900,00
  Слика на КОМОДА БАЛИНТО

  КОМОДА БАЛИНТО


  Димензии: 250 х 47 х 200 cm
  ТВ елемент: 201 х 47 х 51 cm
  Висок елемент со полица: 100 х 35 х 150 cm
  Висок елемент: 50 х 35 х 154 cm
  Боја: Хетуса со Бела Софт
  Изработк: Иверка
  Монтажата не е вклучена во цената.

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 9.900,00
  Слика на КОМОДА ЕМОНА

  КОМОДА ЕМОНА


  Димензии: 180 х 40 х 180 cm
  ТВ елемент: 140 х 40 х 43 cm
  Низок елемент: 40 х 40 х 43 cm
  Висок елемент: 40 х 32 х 100 cm
  Полица: 100 х 22 х 25 cm
  Боја: Тортана со Црна
  Изработк: Готов Медијапан со Црна Сјај(лице) со висококвалитетна иверка 18мм со Тортана (корпус).
  Монтажата не е вклучена во цената.

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 9.900,00
  Слика на КОМОДА МИНОА

  КОМОДА МИНОА


  Димензии: 200 х 42 х 140 cm
  - Долен дел: 200 х 40 х 30 cm
  - Висаче 2 броја: 40 х 30 х 70 cm
  - Полица: 100 х 20 х 25 cm
  Боја: Сонома Даб со Бела
  Изработка: Иверка
  Монтажата не е вклучена во цената.

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 6.900,00
  Филтри Close
  Min: ден 6.900,00 Max: ден 24.900,00
  ден6900 ден24900