Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Optimum Nutrition

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на 100% WHEY GOLD STANDARD, 4.5 KG

  100% WHEY GOLD STANDARD, 4.5 KG


  Изолат протеин од сурутка
  Микрофракции од изолат протеин и ултра-филтриран концентрат протеин од сурутка
  Преку 4 грама Глутамин во сервирање
  Повеќе од 5 грама (BCAA) амино киселини од разграден ланец
  Златен стандард за квалитетен протеин
  Препорачана доза: Додадете една полна дозерка (30.4 гр) во 180-250 мл ладна вода и промешајте се додека прашокот не се раствори.
  ден 8.500,00
  Слика на GOLD STANDARD 2,27 KG | VANILLA ICE CREAM

  GOLD STANDARD 2,27 KG | VANILLA ICE CREAM


  78% Протеин по тежина (24гр Протеин во порција од 30,4гр)
  Изолати на протеини од сурутка се главните состојки
  Микрофракции од Протеин од сурутка и ултра-филтриран концентрат од протеин од сурутка
  Преку 4гр Глутамин и Глутаминска киселина по порција.
  Повеќе од 5гр од природно настанати БЦАА (Леуцин, Изолеуцин и Валин)по порција
  Златен стандард за квалитетен протеин
  Вкус - Сладолед од ванила
  ден 4.200,00
  Слика на GOLD STANDARD 2.28 GR

  GOLD STANDARD 2.28 GR


  78% Протеин по тежина (24гр Протеин во порција од 30,4гр)
  Изолати на протеини од сурутка се главните состојки
  Микрофракции од Протеин од сурутка и ултра-филтриран концентрат од протеин од сурутка
  Преку 4гр Глутамин и Глутаминска киселина по порција.
  Повеќе од 5гр од природно настанати БЦАА (Леуцин, Изолеуцин и Валин)по порција
  Златен стандард за квалитетен протеин
  Вкус - Сладолед од ванила
  ден 4.600,00
  Слика на OPTIMUM NUTRITION CREATINE POWDER 317GR

  OPTIMUM NUTRITION CREATINE POWDER 317GR


  Зголемени перформанси за време на интезивни тренинзи.
  3.4гр чист Creatine Monohydrate за зголемување на мускулната сила.
  Лесно промешување без лош вкус.
  Мешање со вода, сок или вашиот ON протеински шејк.
  ден 790,00
  Слика на SERIOUS MASS 5.455 GR

  SERIOUS MASS 5.455 GR


  Supports muscle building and weight gaining
  More than 1260 kcal per serving to help boost your calorie intake
  50 g protein per serving to help build and maintain muscle
  More than 250 g carbohydrates per serving to help support muscle Recovery
  ден 4.490,00