Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Optima

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на ЛЕПИЛО СТИК - OPTIMA

  ЛЕПИЛО СТИК - OPTIMA


  Пакување: 8гр.
  ден 30,00
  Слика на САМОЛЕПЛИВО ЛИВЧЕ (STICKY NOTES) – OPTIMA

  САМОЛЕПЛИВО ЛИВЧЕ (STICKY NOTES) – OPTIMA


  Пакување: 100 лифчиња
  ден 30,00
  Слика на СПАЈАЛИЦИ OPTIMA 4

  СПАЈАЛИЦИ OPTIMA 4


  Пакување: 100 парчиња
  ден 15,00
  Слика на ХЕФТАЛИЦИ OPTIMA – 24/6 (МУНИЦИЈА)

  ХЕФТАЛИЦИ OPTIMA – 24/6 (МУНИЦИЈА)


  Пакување: 1/1000 парчиња
  ден 15,00
  Слика на ХЕФТАЛИЦИ OPTIMA – NO.10 (МУНИЦИЈА)

  ХЕФТАЛИЦИ OPTIMA – NO.10 (МУНИЦИЈА)


  Пакување: 1/1000 парчиња
  ден 15,00
  Слика на КАЛКУЛАТОР DESKTOP CALCULATOR OPTIMA SW-2210-8

  КАЛКУЛАТОР DESKTOP CALCULATOR OPTIMA SW-2210-8


  Материјал и димензии:

  - Димензии: 13,4 x 10,7 x 3,4 CM
  - Материјал: Пластика
  ден 280,00
  Слика на КАЛКУЛАТОР DESKTOP CALCULATOR OPTIMA SW-2239A

  КАЛКУЛАТОР DESKTOP CALCULATOR OPTIMA SW-2239A


  Материјал и димензии:

  - Димензии: 140 x 139 x 30 MM
  - Материјал: Пластика
  ден 540,00
  Слика на КАЛКУЛАТОР DESKTOP CALCULATOR OPTIMA SW-2242DM

  КАЛКУЛАТОР DESKTOP CALCULATOR OPTIMA SW-2242DM


  Материјал и димензии:

  - Димензии: 20,6 x 15,5 x 3,5 CM
  - Материјал: Пластика
  ден 390,00