Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Nokia

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на NOKIA 105 (2019)

  NOKIA 105 (2019)


  Eкран: 1.77 инчи (120x160 pixels)
  Камера: Нема
  Рам: 4MB RAM
  Батерија: 800mAh

  Траењето на батеријата на Nokia 105 е нејзината најневеројатна карактеристика, со отстранлива батерија од 800mAh BL-5CB.

  Кога е целосно наполнет, телефонот нуди максимално време на разговор од 12,5 часа, а на stand-by држи и до 35 дена.
  ден 1.399,00
  Слика на NOKIA 5DS

  NOKIA 5DS


  Eкран: 5.2 инчи (720 x 1280 pixels)
  Камера: 13 MP
  Димензии: 149.7 x 72.5 x 8 mm (5.89 x 2.85 x 0.31 in)
  ден 7.599,00