Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  NOA

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на NOA ELEMENT N5

  NOA ELEMENT N5


  Eкран: 5.5 инчи (720x1280 pixels)
  Камера: 13+5 MP
  Димензии: 154.5*75*7.9mm
  ден 8.299,00