Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Нега на раце

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на CC DAY CREAM LIGHT SPF15 50ML

  CC DAY CREAM LIGHT SPF15 50ML


  • Дневна крема
  • 50ml
  • Дерматолошки тестирано
  ден 646,00
  Слика на PANTHENOL HAND CREAM 75ML

  PANTHENOL HAND CREAM 75ML


  Заштитна крема за раце

  • За иритирани и оштетени дланки
  • Пантенол 5% и Уреа 5%
  • Навлажнува, регенерира, штити
  • Дерматолошки тестирано
  ден 361,00
  Слика на PANTHENOL INTENSIVE HAND CREAM & MASK 75ML

  PANTHENOL INTENSIVE HAND CREAM & MASK 75ML


  Регенерирачка крема и маска за раце

  • Екстра богата формула
  • Пантенол, Уреа , Алантани и Сончогледово масло
  • Заштитени раце, нокти и кутикули
  • Дерматолошки тестирано
  ден 361,00
  Слика на GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА РАЦЕ СО АЛОЕ – 100 ML

  GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА РАЦЕ СО АЛОЕ – 100 ML


  Органска крема за раце со алое вера за хидратирање и омекнување на кожата на рацете и ноктите!
  ден 120,00
  Слика на GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА РАЦЕ СО АРГАНОВО МАСЛО – 100 ML

  GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА РАЦЕ СО АРГАНОВО МАСЛО – 100 ML


  Органска крема за раце со арганово масло за потхранување и подмладување на кожата на рацете и ноктите!
  ден 165,00
  Слика на GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА РАЦЕ СО КАМИЛИЦА – 100 ML

  GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА РАЦЕ СО КАМИЛИЦА – 100 ML


  Органска крема за раце со камилица за регенерација и смирување на кожата на рацете и ноктите!
  ден 120,00
  Слика на GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА РАЦЕ СО МАСЛИНОВО МАСЛО – 100 ML

  GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА РАЦЕ СО МАСЛИНОВО МАСЛО – 100 ML


  Органска крема за раце со маслиново масло за заштита и потхранување на кожата на рацете и ноктите!
  ден 120,00
  Слика на GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА РАЦЕ СО МАСЛО ОД РОЗА – 100 ML

  GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА РАЦЕ СО МАСЛО ОД РОЗА – 100 ML


  Органска крема за раце со масло од роза за потхранување и регенерација на кожата на рацете и ноктите!
  ден 165,00
  Слика на GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА РАЦЕ СО РУСА ТРЕВА – 100 ML

  GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА РАЦЕ СО РУСА ТРЕВА – 100 ML


  Органска крема за раце со руса трева за хидратирање и смирување на иритации на кожата на рацете и ноктите!
  ден 120,00