Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Нега на нозе и стапала

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на PANTHENOL FEET CREAM 50ML

  PANTHENOL FEET CREAM 50ML


  Измазнувачка крема

  • Ексфолира, регенерира, навлажнува
  • Погоден за стапала, колена и лактите
  • Дерматолошки тестирано
  ден 386,00
  Слика на GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА ИСПУКАНИ ПЕТИ – 75 ML

  GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА ИСПУКАНИ ПЕТИ – 75 ML


  Органска крема за испукани пети со тегавец и масло од орев!
  ден 165,00
  Слика на GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА НЕПРИЈАТНА МИРИЗБА НА СТОПАЛАТА – 75 ML

  GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА НЕПРИЈАТНА МИРИЗБА НА СТОПАЛАТА – 75 ML


  Органска крема со дабова кора и руса трева против потење и непријатна миризба на стапалата!
  ден 165,00
  Слика на GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА СТАПАЛА ПРОТИВ ЖУЉЕВИ – 75 ML

  GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА СТАПАЛА ПРОТИВ ЖУЉЕВИ – 75 ML


  Органска крема за стопала со алфахидрокси киселина и кедрово масло против жуљеви и груба кожа!
  ден 165,00
  Слика на GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА УМОРНИ НОЗЕ – 75 ML

  GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА УМОРНИ НОЗЕ – 75 ML


  Органска крема со див костен и црвени листови од лоза за релаксација на уморни и потечени нозе!
  ден 165,00
  Слика на STOLZ БАЛСАМ ЗА СТАПАЛА – 250 ML

  STOLZ БАЛСАМ ЗА СТАПАЛА – 250 ML


  Специјална грижа за уморени стапала!
  ден 360,00
  Слика на STOLZ БАЛСАМ ЗА СУВА КОЖА – 250 ML

  STOLZ БАЛСАМ ЗА СУВА КОЖА – 250 ML


  Стоп на грубата кожа на стапалата и лактите!
  ден 290,00