Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Мрежна опрема

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на GEMBIRD WIRELESS N 300MBPS USB WIFI ADAPTER WNP-UA300P-01

  GEMBIRD WIRELESS N 300MBPS USB WIFI ADAPTER WNP-UA300P-01


  Тип на производ: Wireless N 300Mbps USB WiFi Adapter WNP-UA300P-01
  ден 500,00
  Слика на NETWORK CABLE CRIMPING PUNCH DOWN TOOL 315 RJ45 RJ11 R9 8P8C 6P6C 4P4C CABLE CUTTER PLIER STRIPPER LAN

  NETWORK CABLE CRIMPING PUNCH DOWN TOOL 315 RJ45 RJ11 R9 8P8C 6P6C 4P4C CABLE CUTTER PLIER STRIPPER LAN


  Тип на производ: Mулти-функционална мрежна клешта
  ден 850,00
  Слика на NETWORK CABLE LAN CAT5E CCA+CCS FTP 4*2*0.4 ± 0.02MM 300METERS

  NETWORK CABLE LAN CAT5E CCA+CCS FTP 4*2*0.4 ± 0.02MM 300METERS


  Тип на производ: Мрежен кабел 300 метра
  ден 2.500,00
  Слика на NETWORK CABLE LAN CAT5E CCA+CCS UTP 4*2*0.4 ± 0.02MM 300METERS

  NETWORK CABLE LAN CAT5E CCA+CCS UTP 4*2*0.4 ± 0.02MM 300METERS


  Тип на производ: Мрежен кабел 300 метра
  ден 1.990,00
  Слика на USB TO LAN CARD NETWORK ADAPTER

  USB TO LAN CARD NETWORK ADAPTER


  Тип на производ: Usb to Lan Card Network Adapter
  ден 350,00
  Слика на DVI-D TO DVI-D CABLE 5M BRAIDED GOLD PLATED HIGH QUALITY DVI CABLE DUAL LINK

  DVI-D TO DVI-D CABLE 5M BRAIDED GOLD PLATED HIGH QUALITY DVI CABLE DUAL LINK


  ДВИ-Д Д ДВИ-Д КАБЕЛ 5М
  ден 500,00
  Слика на USB 3.0 TO VGA ADAPTER USB TO VGA DISPLAY EXTERNAL GRAPHIC CARD ACTIVE ADAPTER FOR PC LAPTOP

  USB 3.0 TO VGA ADAPTER USB TO VGA DISPLAY EXTERNAL GRAPHIC CARD ACTIVE ADAPTER FOR PC LAPTOP


  USB 3.0 на VGA адаптер USB на VGA дисплеј, Активен адаптер за надворешна графичка картичка за компјутер или лаптоп
  ден 400,00
  Слика на USB TO LAN CARD NETWORK ADAPTER USB2.0

  USB TO LAN CARD NETWORK ADAPTER USB2.0


  Мрежна картица 10/100 на USB приклучок
  ден 450,00
  Слика на USB3.0 MULTIFUNCTION GIGABIT LAN ADAPTER + 3X USB3.0 HUB MACBOOK PC LAPTOP

  USB3.0 MULTIFUNCTION GIGABIT LAN ADAPTER + 3X USB3.0 HUB MACBOOK PC LAPTOP


  USB3.0 мултифункционален ,мрежен адаптер + 3x USB3.0 HUB за лаптоп, компјутер, Macbook
  ден 1.490,00
  Филтри Close
  Min: ден 350,00 Max: ден 2.500,00
  ден350 ден2500