Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Останато

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на КАТАНЕЦ ЗА ДИСК СО АЛАРМ

  КАТАНЕЦ ЗА ДИСК СО АЛАРМ


  Опис: Црн катанец за диск со Аларм се активира при потрес или движење.
  -Користи 2 батерии со големина: ААА
  -Јачина на звук 110dB. Се монтира и заклучува на дискот, со тоа се блокира да се врти тркалото.
  - Содржи 2 клуча и кабел до воланот
  -"BELTA" BLACK DISC LOCK Ø10mm WITH ALARM
  ден 1.950,00
  Слика на ПОТКАПА ПАМУЧНА

  ПОТКАПА ПАМУЧНА


  Опис: Поткапа памучна
  Поткапа памучна, идеална за под кацига
  Се пере и користи повеќекратно
  ден 400,00
  Слика на СИЈАЛИЦА ЗА ФАР LED BA20D

  СИЈАЛИЦА ЗА ФАР LED BA20D


  Опис: Сијалица фар , 12V LED BA20D
  - Наменета е за скутери што имаат сијалица во форма на крушка.
  - На сликата е прикажано и споредба со обична сијалица.
  ден 700,00
  Слика на БЛУЗА ЦРНА ПАМУЧНА MALOSSI

  БЛУЗА ЦРНА ПАМУЧНА MALOSSI


  Опис: Блуза црна памучна со лого MALOSSI, 100% памук
  Достапна големина: L
  ден 1.550,00
  Слика на ВАРИЈАТОР СПОРТСКИ APRILIA-PIAGGIO 50 MALOSSI

  ВАРИЈАТОР СПОРТСКИ APRILIA-PIAGGIO 50 MALOSSI


  Опис:Спортски варијатор - Multivar MALOSSI 519019
  Содржи: СЕТ ролни од Ø19x15.5mm / 7.2gr, бел федер, клизачи и поклопец. (исто како на сликата)
  Дизајниран од инжинери со големо искуство, направен од робот со голема прецизност и тестиран на тркачка патека
  Наменето е за APRILIA SR50 2004 до 2020 со PIAGGIO машина, PIAGGIO NRG 50, GILERA RUNNER 50, DERBI GP1 50
  Made in Italy
  ден 5.300,00
  Слика на ВАРИЈАТОР СПОРТСКИ KEEWAY-CPI-GENERIC 50

  ВАРИЈАТОР СПОРТСКИ KEEWAY-CPI-GENERIC 50


  Опис: Спортски варијатор - Multivar MALOSSI 5113363
  Содржи: 2 пара ролни 6HTRoll Ø16x13mm со тежина од 6 и 9gr. бел федер, болц и клизачи.
  Дизајниран од инженери со големо искуство, направен од робот со голема прецизност и тестиран на тркачка патека
  Наменет е за KEEWAY MATRIX, FOCUS, F-ACT, HURICANE 50, CPI OLIVER, GENERIC XOR 50, BAOTIAN 2T, HAMACHI MINARELLI 2T со осовина на радилица Ø16mm
  Made in Italy
  ден 5.300,00
  Слика на КАИШ СПОРТСКИ APRILIA-PIAGGIO 50 MALOSSI

  КАИШ СПОРТСКИ APRILIA-PIAGGIO 50 MALOSSI


  Опис: Каиш спортски APRILIA-PIAGGIO 50 MALOSSI
  Malossi X SPECIAL belt 6116889, одлична замена за фабрички каиш
  Наменет е за APRILIA SR50 2004 до 2020 со PIAGGIO машина, PIAGGIO NRG 50, GILERA RUNNER 50, DERBI GP1 50
  Made in Italy
  ден 1.450,00
  Слика на КАПА СО ВЕЗЕНО ЛОГО MALOSSI

  КАПА СО ВЕЗЕНО ЛОГО MALOSSI


  Опис: Капа MALOSSI црвена, со везено лого MALOSSI во жолта боја
  Везено, 100% памук
  Made in Italy
  ден 1.200,00
  Слика на ЛАНЕЦ ЗА ЗАДНО ТРКАЛО SFR 520H

  ЛАНЕЦ ЗА ЗАДНО ТРКАЛО SFR 520H


  Опис: Ланец за задно тркало со спојка SFR 520H HEAVY DUTY CHAIN .
  Должина на ланецот 120L доволно е долг за сите мотори што користат 520 ланец
  Идеален за мотори од 125cc до 450cc STREET, MOTOCROSS, ENDURO, CRUISER
  Made in Taiwan
  ден 1.500,00
  Слика на ЛАНЕЦ ЗА ЗАДНО ТРКАЛО ЗЛАТЕН RK GB525GXW

  ЛАНЕЦ ЗА ЗАДНО ТРКАЛО ЗЛАТЕН RK GB525GXW


  Опис: Супер квалитетен златен ланец за задно тркало со гумици
  Должина: 124L, може да се скрати по потреба*
  Погоден за: BMW S1000RR, APRILIA RSV4 1000, HONDA CRF 1000F, KAWASAKI ZX10R, SUZUKI GSX-R 750, YAMAHA FZ8, MT09
  Made in Japan
  ден 11.500,00
  Слика на МАСКА ЗА МОТОР СО ФАР DHH SQUARE

  МАСКА ЗА МОТОР СО ФАР DHH SQUARE


  Опис: ЦРНА Маска универзална со 1 фар метално сочиво.
  Користи сијалица 12V 35/35W. Содржи гумени држачи за монтажа на предна вила
  DHH SQUARE HEADLIGHT ASSY, BLACK
  Made in Taiwan
  ден 2.350,00
  Слика на ПАМУЧНА МАИЦА MALOSSI ORANGE

  ПАМУЧНА МАИЦА MALOSSI ORANGE


  Опис: Памучна маица со лого MALOSSI griffe - Orange
  Кратки ракави, 100% памук
  Достапна големина: L
  ден 1.300,00
  Слика на ЗАДЕН ШТОП KEEWAY FOCUS-RY8

  ЗАДЕН ШТОП KEEWAY FOCUS-RY8


  Опис: Заден Штоп
  Одговара за следниве модели: YAMAHA Aerox 50/100, KEEWAY Focus, CPI Hussar-Oliver, RY8, JONWAY, YIBEN, MEIDUO
  Tail light oem 5BR-H4700-00
  ден 800,00
  Слика на ЗАДНИ ДИСК ПЛОЧКИ KAWASAKI

  ЗАДНИ ДИСК ПЛОЧКИ KAWASAKI


  Опис: Пар задни диск плочки KAWASAKI
  Органски, Nagano Asbestos Free-senze brake pads FA192
  Одговараат на повеќе модели KAWASAKI
  Made in Taiwan
  ден 950,00
  Слика на ПРЕДЕН ФАР SUZUKI AN125

  ПРЕДЕН ФАР SUZUKI AN125


  Опис: Комплет фар со сијалици,
  Complete headlight SUZUKI AN125
  ден 5.950,00
  Слика на СПОРТСКИ АУСПУХ ЗА TOMOS A3

  СПОРТСКИ АУСПУХ ЗА TOMOS A3


  Опис: Хромиран спортски ауспух за TOMOS A3 / А35
  ден 1.400,00
  Слика на ФАР ПРЕДЕН CPI HUSSAR-RY8

  ФАР ПРЕДЕН CPI HUSSAR-RY8


  Опис: Фар преден комплет со сијалици и фасонка
  Одговара за следниве модели: CPI HUSSAR, RY8, JONWAY, YIBEN, MEIDUO
  Headlight oem 80000BMT00
  ден 1.750,00