Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Пневматици

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на ГУМА НАДВОРЕШНА 110/90-12 MITAS TOURING FORCE

  ГУМА НАДВОРЕШНА 110/90-12 MITAS TOURING FORCE


  Опис: Надворешна гума 110/90-12 MITAS TOURING FORCE (TUBELESS)
  - Made in Slovenia.
  ден 2.350,00
  Слика на ГУМА ПРЕДНА 120/70 ZR17 DUNLOP

  ГУМА ПРЕДНА 120/70 ZR17 DUNLOP


  Опис: Гума предна 120/70 ZR17 (58W) TL DUNLOP Sportmax Qualifier II
  ден 6.300,00
  Слика на ГУМА ПРЕДНА 120/70 ZR17 CONTINENTAL

  ГУМА ПРЕДНА 120/70 ZR17 CONTINENTAL


  Опис: Гума предна 120/70 ZR17 CONTINENTAL ContiMotion 58W TL
  ден 5.950,00
  Слика на ГУМА НАДВОРЕШНА 3.50-18 CASUMINA

  ГУМА НАДВОРЕШНА 3.50-18 CASUMINA


  Опис: Гума надворешна, tyre 3.50-18 Casumina CA147E 90/90-18
  Made in Vietnam
  ден 2.100,00
  Слика на ПРЕДНА ГУМА 110/80-17 EUROMINA

  ПРЕДНА ГУМА 110/80-17 EUROMINA


  Опис: Гума предна 110/80-17 Euromina CA163A, Tubeless
  Made in Vietnam
  ден 2.500,00
  Слика на ПРЕДНА ГУМА 120/70-15 DUNLOP

  ПРЕДНА ГУМА 120/70-15 DUNLOP


  Опис: Гума предна 120/70-15 DUNLOP ScootSmart TUBELESS
  ден 3.600,00