Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  МОИТЕ ВОЗИЛА

  Бренд: Топер

  Категорија: Едукативни изданија
  Едиција: Звучни книги
  Димензии: 235/300 mm-23 страници/ картонски страници и тастер со звуци
  Издавачка куќа: Топер
  Шифра: 200548
  ден 399,00
  i h

  Нова звучна сликовница! Секое дете сака да дознае се за автомобилите: како сигнализираат, каде "спијат", што има во нив.. Книгата "Моите возила" ќе го запознае детето со најразлични возила! Забавните фрази, разнобојните илустрации и интересните звуци ќе ги прикажат овие возила на фасцинантен начин!

  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Нова звучна сликовница! Секое дете сака да дознае се за автомобилите: како сигнализираат, каде "спијат", што има во нив.. Книгата "Моите возила" ќе го запознае детето со најразлични возила! Забавните фрази, разнобојните илустрации и интересните звуци ќе ги прикажат овие возила на фасцинантен начин!

  Ознаки за производ