Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Мобилни телефони

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на HONOR 8A

  HONOR 8A


  Eкран: 6.09 инчи (720x1560 pixels)
  Камера: 13MP, 1080p
  Рам: 3GB RAM
  Батерија: 3020mAh
  ден 8.999,00
  Слика на HONOR 8X

  HONOR 8X


  Eкран: 6.5 инчи (1080x2340 pixels)
  Камера: 20 mp
  Рам: 4/6 GB Ram
  Батерија: 3750mAh Li-Po
  ден 13.999,00
  Слика на HUAWEI HONOR 7S

  HUAWEI HONOR 7S


  Eкран: 5.45 (720x1440 pixels)
  Камера: 13MP, 1080p
  Рам: 2GB RAM
  Батерија: 3020mAh
  ден 6.299,00
  Слика на MAXCOM - MS457 - STRONG

  MAXCOM - MS457 - STRONG


  Eкран: 5 инчи
  Камера: 8 MP (3264×2448 px)
  Рам: 2GB RAM
  Батерија: 4000 mAh
  ден 9.999,00
  Слика на NOA ELEMENT N5

  NOA ELEMENT N5


  Eкран: 5.5 инчи (720x1280 pixels)
  Камера: 13+5 MP
  Димензии: 154.5*75*7.9mm
  ден 8.299,00
  Слика на NOKIA 5DS

  NOKIA 5DS


  Eкран: 5.2 инчи (720 x 1280 pixels)
  Камера: 13 MP
  Димензии: 149.7 x 72.5 x 8 mm (5.89 x 2.85 x 0.31 in)
  ден 7.599,00
  Слика на SAMSUNG A21S

  SAMSUNG A21S


  Eкран: 6.5 инчи (720x1600 pixels)
  Камера: 48MP, 1080p
  Рам: 3-6GB RAM
  Батерија: 5000 mAh Li-Po
  ден 11.990,00
  Слика на SAMSUNG GALAXY A20E

  SAMSUNG GALAXY A20E


  Eкран: 5.8 инчи (720x1560 pixels)
  Камера: 13MP, 1080p
  Рам: 3GB RAM
  Батерија: 3000mAh
  ден 9.490,00
  Слика на SAMSUNG GALAXY A41

  SAMSUNG GALAXY A41


  Eкран: 6.1 инчи (1080x2400 pixels)
  Камера: 48MP, 1080p
  Рам: 4GB RAM, Helio P65
  Батерија: 3500mAh Li-Po
  ден 16.990,00
  Слика на SAMSUNG GALAXY A51

  SAMSUNG GALAXY A51


  Eкран: 6.5 инчи (1080x2400 pixels)
  Камера: 48MP, 2160p
  Рам: 4-8GB RAM
  Батерија: 4000 mAh Li-Po
  ден 20.990,00
  Слика на SAMSUNG GALAXY A71

  SAMSUNG GALAXY A71


  Eкран: 6.7 инчи (1080x2400 pixels)
  Камера: 64MP 2160p
  Рам: 6/8GB RAM Snapdragon 730
  Батерија: 4500mAh Li-Ion
  ден 24.990,00
  Слика на VIVAX-FUN S1

  VIVAX-FUN S1


  Eкран: FWVGA+(480*960)
  Камера: 5,0 MP
  Димензии: 141*66.3*9.85mm
  Боја: Сива
  ден 4.799,00
  Слика на WIKO Y81

  WIKO Y81


  Eкран: 6.2 inch , HD+ 720* 1520, pixel density : 270 PPi
  Камера: 13 MP
  Димензии: 157.9 * 76.1 * 8.3 mm
  Боја: Златна
  ден 6.999,00
  Слика на САМСУНГ SM-A025G A02S DS BLACK/WHITE

  САМСУНГ SM-A025G A02S DS BLACK/WHITE


  Eкран: 6.5" 720x1600 pixels
  Камера: 13MP 1080p
  Рам: 2-4GB RAM Snapdragon 450
  Батерија: 5000mAh Li-Po
  ден 9.090,00
  Филтри Close
  Min: ден 4.799,00 Max: ден 24.990,00
  ден4799 ден24990