Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Мобилни телефони

   

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на ALCATEL 1 5033D

  ALCATEL 1 5033D

  Не чекајте повеќе за да уживате во Alcatel 1 5033D со најдобра цена .
  ден 3.650,00
  Слика на ALCATEL 1054D

  ALCATEL 1054D


  Тип на производ: Мобилен телефон
  Детали : Во спецификација
  ден 1.399,00
  Слика на ALCATEL 1054D

  ALCATEL 1054D


  Тип на производ: Мобилен телефон
  Детали : Во спецификација
  ден 1.399,00
  Слика на ALCATEL 1066D

  ALCATEL 1066D


  Тип на производ: Мобилен телефон

  ● Alcatel 1066D Dual Sim Black,
  ● Класичен мобилен телефон со основни карактеристики и извонредна цена.
  ● Мал и лесен
  ● Задна камера за фотографирање и снимање видеа
  ● Може да се прошири со Micro SD картичка.
  ден 1.099,00
  Слика на HONOR 8A

  HONOR 8A


  Eкран: 6.09 инчи (720x1560 pixels)
  Камера: 13MP, 1080p
  Рам: 3GB RAM
  Батерија: 3020mAh
  ден 8.999,00
  Слика на HONOR 8X

  HONOR 8X


  Eкран: 6.5 инчи (1080x2340 pixels)
  Камера: 20 mp
  Рам: 4/6 GB Ram
  Батерија: 3750mAh Li-Po
  ден 13.999,00
  Слика на HUAWEI HONOR 7S

  HUAWEI HONOR 7S


  Eкран: 5.45 (720x1440 pixels)
  Камера: 13MP, 1080p
  Рам: 2GB RAM
  Батерија: 3020mAh
  ден 6.299,00
  Слика на MAXCOM - MS457 - STRONG

  MAXCOM - MS457 - STRONG


  Eкран: 5 инчи
  Камера: 8 MP (3264×2448 px)
  Рам: 2GB RAM
  Батерија: 4000 mAh
  ден 9.999,00
  Слика на MAXCOM - MS571

  MAXCOM - MS571


  Eкран: 5.7 инчи
  Камера: 13 Mpx
  Рам: 3 GB RAM
  Батерија: 3400 mAh
  ден 13.999,00
  Слика на MAXCOM - MS572

  MAXCOM - MS572


  Eкран: 5.7 инчи (1520×720px)
  Камера: 13 MPx + 0.3 MPx
  Рам: 3 GB, 32 GB
  Батерија: Li-Po 41000 mAh
  ден 10.590,00
  Слика на NOKIA 105 (2019)

  NOKIA 105 (2019)


  Eкран: 1.77 инчи (120x160 pixels)
  Камера: Нема
  Рам: 4MB RAM
  Батерија: 800mAh

  Траењето на батеријата на Nokia 105 е нејзината најневеројатна карактеристика, со отстранлива батерија од 800mAh BL-5CB.

  Кога е целосно наполнет, телефонот нуди максимално време на разговор од 12,5 часа, а на stand-by држи и до 35 дена.
  ден 1.399,00
  Слика на POWER BANK SETTY - 5200 mAh

  POWER BANK SETTY - 5200 mAh

  Екстрната батерија SETTY е извор на дополнителна енергија што можеме да ја користиме во секое време. Малата големина на батеријата ви овозможува секогаш да ја имате со вас.
  ден 599,00
  Слика на SAMSUNG A21S

  SAMSUNG A21S


  Eкран: 6.5 инчи (720x1600 pixels)
  Камера: 48MP, 1080p
  Рам: 3-6GB RAM
  Батерија: 5000 mAh Li-Po
  ден 11.990,00
  Слика на SAMSUNG GALAXY A10

  SAMSUNG GALAXY A10


  Eкран: 6.2 инчи (720x1520 pixels)
  Камера: 13MP, 1080p
  Рам: 2/4GB RAM
  Батерија: 3400mAh
  ден 8.999,00
  Слика на SAMSUNG GALAXY A20E

  SAMSUNG GALAXY A20E


  Eкран: 5.8 инчи (720x1560 pixels)
  Камера: 13MP, 1080p
  Рам: 3GB RAM
  Батерија: 3000mAh
  ден 9.490,00
  Слика на SAMSUNG GALAXY A41

  SAMSUNG GALAXY A41


  Eкран: 6.1 инчи (1080x2400 pixels)
  Камера: 48MP, 1080p
  Рам: 4GB RAM, Helio P65
  Батерија: 3500mAh Li-Po
  ден 16.990,00
  Слика на SAMSUNG GALAXY A51

  SAMSUNG GALAXY A51


  Eкран: 6.5 инчи (1080x2400 pixels)
  Камера: 48MP, 2160p
  Рам: 4-8GB RAM
  Батерија: 4000 mAh Li-Po
  ден 20.990,00
  Слика на SAMSUNG GALAXY A71

  SAMSUNG GALAXY A71


  Eкран: 6.7 инчи (1080x2400 pixels)
  Камера: 64MP 2160p
  Рам: 6/8GB RAM Snapdragon 730
  Батерија: 4500mAh Li-Ion
  ден 24.990,00
  Слика на VIVAX SMART FLY5 LITE

  VIVAX SMART FLY5 LITE


  Eкран: 5.71 инчи (1520×720px)
  Камера: 13.0MP+VGA, 8MP
  Рам: 32GB,RAM 3GB
  Батерија: 3000mAh
  ден 6.499,00
  Слика на XIAOMI REDMI 8A

  XIAOMI REDMI 8A


  Eкран: 6.22 инчи (720x1520 pixels)
  Камера: 12MP, 1080p
  Рам: 2-4GB RAM
  Батерија: 5000mAh
  ден 8.399,00
  Слика на БЕЖИЧЕН ПОЛНАЧ MAXLIFE

  БЕЖИЧЕН ПОЛНАЧ MAXLIFE


  Colour: black
  Cable length: 1,20 m
  Frequency range: 110 - 205 kHz
  Current: 1,20 A
  Brand: Maxlife
  Input voltage: 5 V (1,5 A)
  Inductive charging distance: ≤ 8 mm
  Inductive charging efficiency: ≥ 72%
  Warranty: 12 mc
  ден 300,00
  Слика на БРЗ ПОЛНАЧ 4XUSB - 30W FOREVER

  БРЗ ПОЛНАЧ 4XUSB - 30W FOREVER

  Полнач за автомобил за брзо полнење со 4 x USB за телефони и таблети.
  ден 799,00
  Слика на ДРЖАЧ / БЕЖИЧЕН ПОЛНАЧ ЗА КОЛА DEVIA

  ДРЖАЧ / БЕЖИЧЕН ПОЛНАЧ ЗА КОЛА DEVIA

  Безжичен брз полнач DEVIA и држач за автомобил е мултифункционален производ што ќе го полни и држи iPhone-ot во автомобилот. Не треба да поврзувате кабел за полнење телефон и можете да уживате во безжично полнење во автомобилот. Држачот е погоден за сите iPhone телефони со поддршка за безжично полнење.
  ден 990,00
  Слика на ДРЖАЧ ЗА ВЕЛОСИПЕД BH 120 BLACK

  ДРЖАЧ ЗА ВЕЛОСИПЕД BH 120 BLACK

  Универзален држач за велосипеди Forever BH-120 е идеален производ за велосипедисти кои користат паметни телефони. Овозможува лесен пристап до телефонот додека возите велосипед. Монтиран на кормилото на велосипедот, тој стабилно го држи уредот на вистинското место за корисникот и овозможува бесплатно користење навигација или плеер за музика. Држачот совршено се прилагодува на вашиот паметен телефон благодарение на еластичните еластични ленти изработени од издржлив силикон. Во исто време, тој овозможува лесен пристап до сите копчиња без блокирање на функциите за препознавање лице или сензор за светло.
  ден 390,00
  Слика на ДРЖАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН MAXLIFE

  ДРЖАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН MAXLIFE

  Магнетен држач за мобилен телефон за автомобили Maxlife MXCH-11. Рачката се одликува со магнетски систем, што го прави многу лесен за употреба и одговара на голем број уреди.
  ден 260,00
  Слика на ДРЖАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ЗА КОЛА – SETTY

  ДРЖАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ЗА КОЛА – SETTY

  Универзален држач за во автомобил за вашиот мобилен телефон / паметен телефон за прицврстување на шофершајбната на автомобилот. Ова значи дека можете да го чувате вашиот мобилен телефон дури и додека сте во автомобилот, безбеден во вашето видно поле.
  ден 240,00
  Слика на ДРЖАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ЗА КОЛА – SETTY

  ДРЖАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ЗА КОЛА – SETTY


  Тип на производ: Држач за мобилен телефон за во автомобил. Компатибилен за сите паметни телефони со максимална ширина 11,5 см; должината не е ограничена; Има прицврстување за стакла на автомобилот. Лесно се отстранува уредот со копчето за ослободување. Практично и лесно позиционирање внатре / надвор. Безбеден и лесен за употреба, совршен за долги патувања. Должина на врат на змија 20 см
  ден 199,00
  Слика на ЕКСТЕРНА БАТЕРИЈА- POWER BANK - FOREVER 13.000,AH

  ЕКСТЕРНА БАТЕРИЈА- POWER BANK - FOREVER 13.000,AH

  Универзална екстерна батрија за паметни телефони со метална кутија. Вклучен е и кабелот за батеријата микро USB.
  ден 1.249,00
  Слика на ЕКСТЕРНА БАТЕРИЈА- POWER BANK - SETTY 20000 mAh

  ЕКСТЕРНА БАТЕРИЈА- POWER BANK - SETTY 20000 mAh

  Тој е совршен придружник за патување бидејќи има две одделни USB порти што ви овозможуваат да полните два паметни телефони или таблети истовремено. Дополнително, неговиот ултра тенок и лесен дизајн го прави исклучително пренослив, додека предниот индикатор покажува колку енергија ви останува.
  ден 1.444,00
  Слика на ЕКСТЕРНА БАТЕРИЈА- POWER BANK - SETTY 2600 mAh

  ЕКСТЕРНА БАТЕРИЈА- POWER BANK - SETTY 2600 mAh

  Екстерната батерија SETTY е извор на дополнителна енергија што можеме да ја користиме во секое време. Малата големина на батеријата ви овозможува секогаш да ја носите со себе.
  ден 379,00
  Слика на ПОЛНАЧ 2xUSB + QUALCOMM 3.0 + TYPE C - БРЗ ПОЛНАЧ

  ПОЛНАЧ 2xUSB + QUALCOMM 3.0 + TYPE C - БРЗ ПОЛНАЧ

  Брзо наполнете ги уредите што се напојуваат преку USB со полначот за автомобили Forever. Одликувајќи се со две USB порти и единствена USB-C порта, овој полнач за автомобил е совршен за полнење на три уреди истовремено.
  ден 799,00
  Слика на ПОЛНАЧ 3 ВО 1 - FOREVER - MICRO USB

  ПОЛНАЧ 3 ВО 1 - FOREVER - MICRO USB

  Универзален полнач Forever 3in1 за мини USB
  ден 330,00
  Слика на ПОЛНАЧ ЗА IPHONE

  ПОЛНАЧ ЗА IPHONE

  Полнач за Iphone (адаптер + кабел)
  ден 500,00 ден 350,00
  Слика на ПОЛНАЧ ЗА КОЛА MAXLIFE FAST CHARGE 2.4A, 2xUSB

  ПОЛНАЧ ЗА КОЛА MAXLIFE FAST CHARGE 2.4A, 2xUSB

  Полначот за автомобили Maxlife MXCC-01. е совршен и како држач за автомобили со функција за безжично полнење и навигација. Способноста да се полнат два уреди истовремено (2x USB) е предност што ќе ја ценат оние што обично патуваат со компанијата или користат многу уреди истовремено, на пр. и телефонот и навигацијата. Производот има совршени димензии. Многу е лесно да се соберат и расклопат.
  ден 290,00
  Слика на СЕЛФИ СТИК

  СЕЛФИ СТИК

  Универзален селфи стик (selfie stick) за мобилен телефон.
  ден 399,00
  Слика на СЛУШАЛКИ - XO - БЕЛИ/ЦРНИ

  СЛУШАЛКИ - XO - БЕЛИ/ЦРНИ

  Музички стерео слушалки со микрофон
  ден 290,00
  Слика на СЛУШАЛКИ DEVIA SMART BLUETOOTH - WHITE
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER - JSE - 200 - ACTIV

  СЛУШАЛКИ FOREVER - JSE - 200 - ACTIV

  Сочни звуци кои течат директно до вашите сетила. Поставете ја забавата со Forever Juicy JSE изберете го вашиот омилен стил. Дајте им живот на сочните музички ритми!
  ден 299,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER - STREET MUSIC HEADSET

  СЛУШАЛКИ FOREVER - STREET MUSIC HEADSET

  Слушалки со патент , компатибилен со цела опрема со приклучок за слушалки од 3,5 мм
  ден 299,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER -BLUETOOTH HEADSET TWE-200 WITH CHARGING CASE

  СЛУШАЛКИ FOREVER -BLUETOOTH HEADSET TWE-200 WITH CHARGING CASE

  Блутут слушалки со додаток кутија за полнење.
  ден 2.299,00
  Слика на СЛУШАЛКИ СТЕРЕО BLUETOOTH EARBUGS TWE 100

  СЛУШАЛКИ СТЕРЕО BLUETOOTH EARBUGS TWE 100

  TWE-100 earPHONES ќе го направат вашиот секојдневен живот лесен. Слушалките се поврзуваат безжично преку BLUETOOTH 4.2.
  ден 1.299,00
  Слика на СОЛАРЕН ПОЛНАЧ 5000 MAH- SETTY

  СОЛАРЕН ПОЛНАЧ 5000 MAH- SETTY

  Овој производ е соларен полнач со вградена батерија со високи перформанси. Издржливиот и водоотпорен соларен полнач ви овозможува да ги полните вашите мобилни уреди во кое било време и на кое било место. Особено во лето, овој уред е подготвен да користи надворешна енергија без грижи. Уживајте во музиката на плажа без да размислувате за траењето на батеријата. Ако сте надвор или немате електрична енергија, можете да ги користите или да ги полните вашите уреди со сончева енергија. Со јадицата со карабин може да го обесите на ранецот, така што батеријата се полни секогаш кога пешачите.
  ден 699,00
  Слика на MOBILE PHONE CAR HOLDER MAGNETIC 360 DEGREE AIR VENT 6X MAGNETS

  MOBILE PHONE CAR HOLDER MAGNETIC 360 DEGREE AIR VENT 6X MAGNETS


  Тип на производ: Магнетен држач за мобилен телефон за во автомобил
  ден 200,00
  Слика на MOBILE UNIVERSAL PHONE HOLDER CAR WINDSCREEN DASHBOARD MOUNT 360° ROTATE

  MOBILE UNIVERSAL PHONE HOLDER CAR WINDSCREEN DASHBOARD MOUNT 360° ROTATE


  Тип на производ: Држач за мобилен телефон за во автомобил
  ден 200,00
  Слика на MOBILE UNIVERSAL PHONE HOLDER MOUNT 360° ROTATE FOR BIKE BICYCLE SCOOTER TROTINET IRONMAN

  MOBILE UNIVERSAL PHONE HOLDER MOUNT 360° ROTATE FOR BIKE BICYCLE SCOOTER TROTINET IRONMAN


  Тип на производ: Ironman Држач за мобилен телефон за тротинет, велосипед, скутер, мотор...
  ден 200,00
  Слика на UNIVERSAL PHONE POWER CAR CHARGER TRIPPLE 3X USB 5.1A (2.1A+2A+1A) BLACK

  UNIVERSAL PHONE POWER CAR CHARGER TRIPPLE 3X USB 5.1A (2.1A+2A+1A) BLACK


  Тип на производ: Полнач за Таблети и Мобилни телефони за во кола 3x УСБ приклучоци 5.1A (2.1A+2A+1A)
  ден 200,00
  Слика на СЛУШАЛКИ TRACER OCTOPUS

  СЛУШАЛКИ TRACER OCTOPUS


  Должина на кабел: 2,2м
  Тип на слушалките: Супер-аурал
  ден 670,00
  Слика на BLUETOOTH STEREO HEADSET HBS-730 VIBRATION NECKBAND WIRELESS IPHONE & ANDROID BLACK

  BLUETOOTH STEREO HEADSET HBS-730 VIBRATION NECKBAND WIRELESS IPHONE & ANDROID BLACK


  Тип на производ: Блутут безжични стерео слушалки со магнетни држачи и вибрации, достапни во црна и бела боја
  ден 550,00
  Слика на DITMO DM-2700 ADJUSTABLE FOLDABLE STEREO POWERFUL BASS HEADPHONE WHITE

  DITMO DM-2700 ADJUSTABLE FOLDABLE STEREO POWERFUL BASS HEADPHONE WHITE


  Тип на производ: Стерео музички слушалки со кристално чист звук
  ден 500,00
  Слика на EARPHONE WITH MICROPHONE E4 METALLICS

  EARPHONE WITH MICROPHONE E4 METALLICS


  Тип на производ: Метални слушалки за мобилен телефон
  Компатибилни со: iPod, iPhone, iPad, и сите модели на смартфони со 3.5mm приклучок
  ден 350,00