Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Мобилни телефони

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на ALCATEL 1 5033D

  ALCATEL 1 5033D

  Не чекајте повеќе за да уживате во Alcatel 1 5033D со најдобра цена .
  ден 3.650,00
  Слика на COOLPAD TORINO

  COOLPAD TORINO


  Eкран: 5.5 инчи (720 x 1280 pixels)
  Камера: 13 MP, f/2.2, AF LED flash, panorama 1080p@30fps
  Рам: 3GB RAM
  ден 8.699,00
  Слика на HONOR 8A

  HONOR 8A


  Eкран: 6.09 инчи (720x1560 pixels)
  Камера: 13MP, 1080p
  Рам: 3GB RAM
  Батерија: 3020mAh
  ден 8.999,00
  Слика на HONOR 8X

  HONOR 8X


  Eкран: 6.5 инчи (1080x2340 pixels)
  Камера: 20 mp
  Рам: 4/6 GB Ram
  Батерија: 3750mAh Li-Po
  ден 13.999,00
  Слика на HUAWEI HONOR 7A

  HUAWEI HONOR 7A


  Eкран: 5.7 инчи (720 x 1440 pixels)
  Камера: Dual 13 MP, f/2.2, PDAF 2 MP, depth sensor LED flash, panorama, HDR 1080p@30fps
  Рам: 2/3 GB RAM
  ден 8.699,00
  Слика на HUAWEI HONOR 7S

  HUAWEI HONOR 7S


  Eкран: 5.45 (720x1440 pixels)
  Камера: 13MP, 1080p
  Рам: 2GB RAM
  Батерија: 3020mAh
  ден 6.299,00
  Слика на LENOVO K6 NOTE

  LENOVO K6 NOTE


  Eкран: 5.5 инчи (1080 x 1920 pixels)
  Камера: 16 MP, PDAF Dual-LED dual-tone flash, HDR, panorama 1080p@30fps
  Рам: 4GB RAM
  ден 8.699,00
  Слика на MAXCOM - MS457 - STRONG

  MAXCOM - MS457 - STRONG


  Eкран: 5 инчи
  Камера: 8 MP (3264×2448 px)
  Рам: 2GB RAM
  Батерија: 4000 mAh
  ден 9.999,00
  Слика на MAXCOM - MS571

  MAXCOM - MS571


  Eкран: 5.7 инчи
  Камера: 13 Mpx
  Рам: 3 GB RAM
  Батерија: 3400 mAh
  ден 13.999,00
  Слика на MAXCOM - MS572

  MAXCOM - MS572


  Eкран: 5.7 инчи (1520×720px)
  Камера: 13 MPx + 0.3 MPx
  Рам: 3 GB, 32 GB
  Батерија: Li-Po 41000 mAh
  ден 10.590,00
  Слика на MAXCOM MM136

  MAXCOM MM136


  Eкран: Color / TFT 256k colors 240 x 320 px (2.40″) 167 ppi
  Камера: 0.3Mpx, 640x480px
  MicroSD max. 8GB
  ден 1.099,00
  Слика на MAXCOM MM320

  MAXCOM MM320


  Eкран: Color / TFT 64k colors 240 x 320 px (3.20″) 125 ppi
  Камера: 2 Mpx, 1600x1200px
  ден 2.599,00
  Слика на MAXCOM MM920

  MAXCOM MM920


  Eкран: Color / TFT 256k colors 240 x 320 px (2.80″) 143 ppi ∼27.3% screen-to-body ratio
  Камера: 2 Mpx
  ден 3.299,00
  Слика на NOA ELEMENT N5

  NOA ELEMENT N5


  Eкран: 5.5 инчи (720x1280 pixels)
  Камера: 13+5 MP
  Димензии: 154.5*75*7.9mm
  ден 8.299,00
  Слика на NOKIA 105 (2019)

  NOKIA 105 (2019)


  Eкран: 1.77 инчи (120x160 pixels)
  Камера: Нема
  Рам: 4MB RAM
  Батерија: 800mAh

  Траењето на батеријата на Nokia 105 е нејзината најневеројатна карактеристика, со отстранлива батерија од 800mAh BL-5CB.

  Кога е целосно наполнет, телефонот нуди максимално време на разговор од 12,5 часа, а на stand-by држи и до 35 дена.
  ден 1.399,00
  Слика на NOKIA 5DS

  NOKIA 5DS


  Eкран: 5.2 инчи (720 x 1280 pixels)
  Камера: 13 MP
  Димензии: 149.7 x 72.5 x 8 mm (5.89 x 2.85 x 0.31 in)
  ден 7.599,00
  Слика на SAMSUNG A21S

  SAMSUNG A21S


  Eкран: 6.5 инчи (720x1600 pixels)
  Камера: 48MP, 1080p
  Рам: 3-6GB RAM
  Батерија: 5000 mAh Li-Po
  ден 11.990,00
  Слика на SAMSUNG GALAXY A20E

  SAMSUNG GALAXY A20E


  Eкран: 5.8 инчи (720x1560 pixels)
  Камера: 13MP, 1080p
  Рам: 3GB RAM
  Батерија: 3000mAh
  ден 9.490,00
  Слика на SAMSUNG GALAXY A41

  SAMSUNG GALAXY A41


  Eкран: 6.1 инчи (1080x2400 pixels)
  Камера: 48MP, 1080p
  Рам: 4GB RAM, Helio P65
  Батерија: 3500mAh Li-Po
  ден 16.990,00
  Слика на SAMSUNG GALAXY A51

  SAMSUNG GALAXY A51


  Eкран: 6.5 инчи (1080x2400 pixels)
  Камера: 48MP, 2160p
  Рам: 4-8GB RAM
  Батерија: 4000 mAh Li-Po
  ден 20.990,00
  Слика на SAMSUNG GALAXY A71

  SAMSUNG GALAXY A71


  Eкран: 6.7 инчи (1080x2400 pixels)
  Камера: 64MP 2160p
  Рам: 6/8GB RAM Snapdragon 730
  Батерија: 4500mAh Li-Ion
  ден 24.990,00
  Слика на VIVAX SMART FLY5 LITE

  VIVAX SMART FLY5 LITE


  Eкран: 5.71 инчи (1520×720px)
  Камера: 13.0MP+VGA, 8MP
  Рам: 32GB,RAM 3GB
  Батерија: 3000mAh
  ден 6.499,00
  Слика на VIVAX-FUN S1

  VIVAX-FUN S1


  Eкран: FWVGA+(480*960)
  Камера: 5,0 MP
  Димензии: 141*66.3*9.85mm
  Боја: Сива
  ден 4.799,00
  Слика на WIKO Y81

  WIKO Y81


  Eкран: 6.2 inch , HD+ 720* 1520, pixel density : 270 PPi
  Камера: 13 MP
  Димензии: 157.9 * 76.1 * 8.3 mm
  Боја: Златна
  ден 6.999,00
  Слика на XIAOMI REDMI 8A

  XIAOMI REDMI 8A


  Eкран: 6.22 инчи (720x1520 pixels)
  Камера: 12MP, 1080p
  Рам: 2-4GB RAM
  Батерија: 5000mAh
  ден 8.399,00
  Слика на САМСУНГ SM-A025G A02S DS BLACK/WHITE

  САМСУНГ SM-A025G A02S DS BLACK/WHITE


  Eкран: 6.5" 720x1600 pixels
  Камера: 13MP 1080p
  Рам: 2-4GB RAM Snapdragon 450
  Батерија: 5000mAh Li-Po
  ден 9.090,00
  Слика на ALCATEL 1054D

  ALCATEL 1054D


  Тип на производ: Мобилен телефон
  Детали : Во спецификација
  ден 1.399,00
  Слика на ALCATEL 1066D

  ALCATEL 1066D


  Тип на производ: Мобилен телефон

  ● Alcatel 1066D Dual Sim Black,
  ● Класичен мобилен телефон со основни карактеристики и извонредна цена.
  ● Мал и лесен
  ● Задна камера за фотографирање и снимање видеа
  ● Може да се прошири со Micro SD картичка.
  ден 1.099,00
  Филтри Close
  Min: ден 1.099,00 Max: ден 24.990,00
  ден1099 ден24990