Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  МЕТАЛЕН ШКАФ CARMEN - CR 1245J

  Бренд: Carmen

  • Уникатна брава
  • Вентилациони отвори
  • Место за етикета со име
  • 0,6 mm челичен лим
  • 3 Години Гаранција
  Шифра: 100326
  ден 17.190,00
  i h

  *ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕКРА НА КОЛИЧИНИ*

   

  Метален шкаф CR 1245J карактеристики:

  • Метален гардеробер за помал багаж, лични работи и документи
  • Погоден за користење во маркети и трговски објекти
  • Челичен лим со дебелина 0.6mm
  • Врата со вентилациони отвори специјално проектирани за вертикална вентилација
  • Уникатна брава за секој шкаф и 2 клуча
  • Место за етикета за означување на корисниците
  • Димензии (mm) 900 x 450 x 1850
  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  *ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕКРА НА КОЛИЧИНИ*

   

  Метален шкаф CR 1245J карактеристики:

  • Метален гардеробер за помал багаж, лични работи и документи
  • Погоден за користење во маркети и трговски објекти
  • Челичен лим со дебелина 0.6mm
  • Врата со вентилациони отвори специјално проектирани за вертикална вентилација
  • Уникатна брава за секој шкаф и 2 клуча
  • Место за етикета за означување на корисниците
  • Димензии (mm) 900 x 450 x 1850