Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Media-Tech

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на ЗВУЧНИК MEDIA-TECH BOOMBOX LT (MT3155) SPEAKER

  ЗВУЧНИК MEDIA-TECH BOOMBOX LT (MT3155) SPEAKER


  Моќност и димензии:

  - Моќност: RMS 6W, PMPO 300W, 120 ~ 18000 Hz
  - Димензии: 130x110x205mm
  ден 1.450,00