Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Maxlife

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на БЕЖИЧЕН ПОЛНАЧ MAXLIFE

  БЕЖИЧЕН ПОЛНАЧ MAXLIFE


  Colour: black
  Cable length: 1,20 m
  Frequency range: 110 - 205 kHz
  Current: 1,20 A
  Brand: Maxlife
  Input voltage: 5 V (1,5 A)
  Inductive charging distance: ≤ 8 mm
  Inductive charging efficiency: ≥ 72%
  Warranty: 12 mc
  ден 300,00
  Слика на ДРЖАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН MAXLIFE

  ДРЖАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН MAXLIFE

  Магнетен држач за мобилен телефон за автомобили Maxlife MXCH-11. Рачката се одликува со магнетски систем, што го прави многу лесен за употреба и одговара на голем број уреди.
  ден 260,00
  Слика на ПОЛНАЧ ЗА КОЛА MAXLIFE FAST CHARGE 2.4A, 2xUSB

  ПОЛНАЧ ЗА КОЛА MAXLIFE FAST CHARGE 2.4A, 2xUSB

  Полначот за автомобили Maxlife MXCC-01. е совршен и како држач за автомобили со функција за безжично полнење и навигација. Способноста да се полнат два уреди истовремено (2x USB) е предност што ќе ја ценат оние што обично патуваат со компанијата или користат многу уреди истовремено, на пр. и телефонот и навигацијата. Производот има совршени димензии. Многу е лесно да се соберат и расклопат.
  ден 290,00
  Слика на KАБЕЛ MAXLIFE 3 IN 1 MICRO USB / TYPE C / IPHONE 2,1A