Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Maxler

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на FLEX JOINT

  FLEX JOINT


  4600 * мг чисти колаген пептиди.
  Здрава функција на зглобовите, еластичност и флексибилност
  ден 1.590,00
  Слика на L-CARNITINE COMFORTABLE SHAPE 2000 BOTTLE

  L-CARNITINE COMFORTABLE SHAPE 2000 BOTTLE


  Топење на мастите
  2000 мг L-карнитин во сервирање
  Брза апсорпција
  ден 1.500,00
  Слика на MAXLER BASEBALL CAP

  MAXLER BASEBALL CAP


  MAXLER BASEBALL CAP
  High Quality
  Embroidered logo
  Adjustable snapback fit
  ден 200,00
  Слика на MAXLER TOWEL

  MAXLER TOWEL


  MAXLER TOWEL
  High Quality
  100% Jaquard Cotton
  Machine Washable
  ден 200,00
  Слика на WHEY PURE FUSION 2300GR

  WHEY PURE FUSION 2300GR


  Придобивки:
  – протеинот го подтикнува растот на мускулната маса
  – протеинот придонесува во зачувување на мускулната маса
  – има одличен вкус и не содржи аспартам
  – засладено со sucralose SPLENDA®
  -содржи високо квалитетен веј протеин концентрат и CFM® веј протеин изолат
  ден 3.190,00
  Слика на ARGININE ORNITHINE LYSINE 100 CAPS

  ARGININE ORNITHINE LYSINE 100 CAPS


  Амино киселини за произведување на хормон за раст.
  Го зајакнува метаболизмот.
  Топи масти.
  ден 990,00
  Слика на BCAA LEAN – 200 GR

  BCAA LEAN – 200 GR


  Есенцијални аминокиселини
  Богат извор на влакна
  100% веган
  Поддржува чиста мускулна маса и закрепнување
  ден 790,00
  Слика на MARINE COLLAGEN SKIN CARE 500 ML

  MARINE COLLAGEN SKIN CARE 500 ML


  Колагенот е една од клучните состојки што му помага на вашето тело да остане младо и здраво одвнатре и однадвор. Колагенот е главна компонента на вашата кожа, тој е важен за зајакнување на кожата и ја подобрува еластичноста и хидратацијата на кожата. Како што стареете, вашето тело произведува помалку колаген, што доведува до сува кожа и формирање на брчки. Морскиот колаген за нега на кожата е формулиран со уникатна мешавина на активни состојки која вклучува хидролизиран морски колаген, хијалуронска киселина и витамин Ц за да помогне во зајакнувањето на вашиот природен колаген и еластин. Нега на кожата со морски колаген може да ја зголеми хидратацијата на кожата и значително да ја намали длабочината на брчките.
  ден 1.190,00
  Слика на MAXLER BOTTLE

  MAXLER BOTTLE


  ден 200,00