Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  MAXCOM - MS571

  Бренд: Maxcom

  Eкран: 5.7 инчи
  Камера: 13 Mpx
  Рам: 3 GB RAM
  Батерија: 3400 mAh
  Шифра: 500101
  ден 13.999,00
  i h
   
  Спецификации на производот
  OS Android 8.1
  Chipset PowerVR GE8100
  CPU 1.5GHZ 4 Core
  GPU PowerVR GE8100
  Меморија MicroSD max. 64GB 32GB, 3GB RAM
  Екран Color / IPS TFT 16M colors 720 x x 1440 px (5.70″) 282 ppi ∼72.1% screen-to-body ratio
  Главна Камера 13Mpx
  Предна Камера 0.3Mpx, 640x480px
  Димензии 155.00 x 75.00 x 10.00 mm
  Тежина 210.00 g
  SIM Dual-SIM
  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
   
  Спецификации на производот
  OS Android 8.1
  Chipset PowerVR GE8100
  CPU 1.5GHZ 4 Core
  GPU PowerVR GE8100
  Меморија MicroSD max. 64GB 32GB, 3GB RAM
  Екран Color / IPS TFT 16M colors 720 x x 1440 px (5.70″) 282 ppi ∼72.1% screen-to-body ratio
  Главна Камера 13Mpx
  Предна Камера 0.3Mpx, 640x480px
  Димензии 155.00 x 75.00 x 10.00 mm
  Тежина 210.00 g
  SIM Dual-SIM
  Ознаки за производ