Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Maxcom

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на MAXCOM - MS571

  MAXCOM - MS571


  Eкран: 5.7 инчи
  Камера: 13 Mpx
  Рам: 3 GB RAM
  Батерија: 3400 mAh
  ден 13.999,00
  Слика на MAXCOM - MS457 - STRONG

  MAXCOM - MS457 - STRONG


  Eкран: 5 инчи
  Камера: 8 MP (3264×2448 px)
  Рам: 2GB RAM
  Батерија: 4000 mAh
  ден 9.999,00
  Слика на MAXCOM - MS572

  MAXCOM - MS572


  Eкран: 5.7 инчи (1520×720px)
  Камера: 13 MPx + 0.3 MPx
  Рам: 3 GB, 32 GB
  Батерија: Li-Po 41000 mAh
  ден 10.590,00
  Слика на MAXCOM MM136

  MAXCOM MM136


  Eкран: Color / TFT 256k colors 240 x 320 px (2.40″) 167 ppi
  Камера: 0.3Mpx, 640x480px
  MicroSD max. 8GB
  ден 1.099,00
  Слика на MAXCOM MM320

  MAXCOM MM320


  Eкран: Color / TFT 64k colors 240 x 320 px (3.20″) 125 ppi
  Камера: 2 Mpx, 1600x1200px
  ден 2.599,00
  Слика на MAXCOM MM920

  MAXCOM MM920


  Eкран: Color / TFT 256k colors 240 x 320 px (2.80″) 143 ppi ∼27.3% screen-to-body ratio
  Камера: 2 Mpx
  ден 3.299,00