Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Маси

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на КЛУБ МАСА ПЕТЈА

  КЛУБ МАСА ПЕТЈА


  Димензии: Д: 110 cm x Ш: 60 cm x В: 43 cm
  Боја: - Орев, Сонома
  Изработка: Клуб маса со плотна изработена од МДФ и дрвени ногари.
  *Производот се испорачува немонтиран.

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 4.900,00
  Слика на КЛУБ МАСА ФОРМАЛ

  КЛУБ МАСА ФОРМАЛ


  Димензии: 120 x 60 х 50 cm
  Дезен: Светла Сонома со Крем
  Изработка: Висококвалитетна иверка со дебелина 18мм.
  *Производот се испорачува немонтиран.

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 4.600,00
  Филтри Close
  Min: ден 4.600,00 Max: ден 4.900,00
  ден4600 ден4900