Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  LG

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на LG PSU 350W ATX 8CM 24PIN 220V 4A 50HZ

  LG PSU 350W ATX 8CM 24PIN 220V 4A 50HZ


  Тип на производ: Напојувач за струја

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 800,00
  Слика на LG S12 EQ 3.5/3.8KW, R32

  LG S12 EQ 3.5/3.8KW, R32

  Капацитет на ладење:3,5 kW А++ Капацитет на греење:4,0 kW А+

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 37.000,00