Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Lenovo

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на LENOVO K6 NOTE

  LENOVO K6 NOTE


  Eкран: 5.5 инчи (1080 x 1920 pixels)
  Камера: 16 MP, PDAF Dual-LED dual-tone flash, HDR, panorama 1080p@30fps
  Рам: 4GB RAM
  ден 8.699,00