Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Lenovo

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на LENOVO DESKTOP MICROPHONE LX-200M KTV M-002 WITH STAND

  LENOVO DESKTOP MICROPHONE LX-200M KTV M-002 WITH STAND


  Тип на производ: Десктоп микрофон Lenovo со држач

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 350,00
  Слика на LENOVO K6 NOTE

  LENOVO K6 NOTE


  Eкран: 5.5 инчи (1080 x 1920 pixels)
  Камера: 16 MP, PDAF Dual-LED dual-tone flash, HDR, panorama 1080p@30fps
  Рам: 4GB RAM
  ден 8.699,00