Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Лаптопи

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на DELL VOSTRO 3591 - 5Y5B

  DELL VOSTRO 3591 - 5Y5B


  Боја: Црна
  Екран: 15.6"
  Димензии: 380mm x 258mm x 19.90mm
  Тежина: 1.9 kg.
  Оперативен систем: Ubuntu (без Windows)
  Гаранција: 2 години
  ден 28.490,00
  Слика на LAPTOP BAG 15.6" CITY NOTEBOOK BACKPACK BLACK - РАНЕЦ ЗА ЛАПТОП

  LAPTOP BAG 15.6" CITY NOTEBOOK BACKPACK BLACK - РАНЕЦ ЗА ЛАПТОП


  Тип на производ: Високо квалитетен ранец за лаптоп

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 1.200,00 ден 890,00
  Слика на MS AGON M100 15.6" Laptop BackPack - ранец за лаптоп

  MS AGON M100 15.6" Laptop BackPack - ранец за лаптоп


  Тип на производ: Високо квалитетен ранец за лаптоп

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 1.290,00 ден 690,00
  Слика на NOTEBOOK ACER ASPIRE 3 (A315-31-C76T)

  NOTEBOOK ACER ASPIRE 3 (A315-31-C76T)


  Боја: Црна
  Екран: 15.6"
  Процесор: intel® Celeron® Quad Core Processor N3450
  Тежина: 1.9 kg.
  Оперативен систем: Linux
  Гаранција: 2 години
  ден 16.299,00
  Слика на NOTEBOOK ACER ASPIRE 3 (A315-53-37JB)

  NOTEBOOK ACER ASPIRE 3 (A315-53-37JB)


  Боја: Црна
  Екран: 15.6"
  Процесор: Intel® Core™ i3-7020U
  Тежина: 1.9 kg.
  Оперативен систем: Linux
  Гаранција: 2 години
  ден 21.499,00
  Слика на NOTEBOOK ACER ASPIRE 3 (A315-53G-54NA)

  NOTEBOOK ACER ASPIRE 3 (A315-53G-54NA)


  Боја: Црна
  Екран: 15.6"
  Процесор: Intel® Core™ i5-7200U
  GeForce® MX130 2GB
  Тежина: 1.9 kg.
  Оперативен систем: Linux
  Гаранција: 2 години
  ден 32.999,00
  Слика на NOTEBOOK ACER SWIFT 1 (SF114-32-P4T2)

  NOTEBOOK ACER SWIFT 1 (SF114-32-P4T2)


  Екран: 14” FHD IPS
  Процесор: Intel® Pentium® Silver Processor N5000
  Figerprint
  Тежина: 1.9 kg.
  Оперативен систем: Windows 10 Home
  Гаранција: 2 години
  ден 28.999,00
  Слика на LAPTOP SCREEN PROTECTOR 15.6"

  LAPTOP SCREEN PROTECTOR 15.6"


  Тип на производ: Заштитна фолија за екран за лаптопи 15.6"

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 250,00 ден 150,00
  Слика на ТОРБА ЗА ЛАПТОП SAMSONITE BAILHANDLE 32*43*13 CM

  ТОРБА ЗА ЛАПТОП SAMSONITE BAILHANDLE 32*43*13 CM


  Висина: 32см
  Ширина: 43 см
  Длабочина: 13 см
  Материјал: најлон
  Тежина: 1,49 кг
  ден 9.950,00
  Слика на ТОРБА ЗА ЛАПТОП, GABOL SHADOW

  ТОРБА ЗА ЛАПТОП, GABOL SHADOW


  Надворешни димензии: 42 x 31 x 9 см
  Материјал: ПВЦ
  ден 3.950,00
  Слика на ТОРБА ЗА ЛАПТОП, SAMSONITE OPENROAD 32*45*25 CM

  ТОРБА ЗА ЛАПТОП, SAMSONITE OPENROAD 32*45*25 CM


  Висина: 32см
  Ширина: 45см
  Длабочина: 25 см
  Материјал: 70% најлон + 28% полиестер + 2% полиуретан
  Тежина: 1,49 кг
  ден 14.950,00
  Слика на РАНЕЦ ЗА ЛАПТОП - VERBATIM STOCKHOLM

  РАНЕЦ ЗА ЛАПТОП - VERBATIM STOCKHOLM


  - Одговара на повеќето 16 ″ тетратки,
  - Лесен ранец,
  - Голем дополнителен простор,
  - Џеб за таблети,
  - Деловен организатор,
  - Џеб за брз пристап,
  - Надворешни држачи за чадор / шишиња,
  -Задна подлога,
  - Прерамки кои апсорбираат шок,
  - Појас за дојка,
  - Армирана рачка за носење,
  - Во согласност со водечките авиокомпании * ограничувања за рачен багаж,
  - Verbatim 2-годишна ограничена гаранција.
  ден 5.290,00
  Филтри Close
  Min: ден 150,00 Max: ден 32.999,00
  ден150 ден32999
  • Aqua Green