Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  ЛАНЕЦ ЗА ЗАДНО ТРКАЛО ЗЛАТЕН RK GB525GXW


  Опис: Супер квалитетен златен ланец за задно тркало со гумици
  Должина: 124L, може да се скрати по потреба*
  Погоден за: BMW S1000RR, APRILIA RSV4 1000, HONDA CRF 1000F, KAWASAKI ZX10R, SUZUKI GSX-R 750, YAMAHA FZ8, MT09
  Made in Japan
  Шифра: 500171
  ден 11.500,00
  i h
  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *