Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Kuvings

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на СОКОВНИК KUVINGS B6000

  СОКОВНИК KUVINGS B6000


  СОКОВНИК KUVINGS B6000
  Соковник за ладно цедење на сите видови на овошје и зеленчук.
  Идеален за домашна употреба соковник со голем отвор, голем капацитет за цедење и многу издржлив.
  Гаранција од 7 години
  ден 25.800,00
  Слика на СОКОВНИК KUVINGS EVO 820

  СОКОВНИК KUVINGS EVO 820


  Slow Juicer Kuvings
  Соковник за ладно цедење на сите видови на овошје и зеленчук.
  Голем отвор, голем капацитет за цедење и многу издржлив. Идеален за кафетериа, ресторан...
  Гаранција од 7 години
  ден 35.360,00