Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Кулери

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на COOLERMASTER NOTEPAL CMC3 LAPTOP COOLER R9-NBC-CMC3-GP ORIGINAL

  COOLERMASTER NOTEPAL CMC3 LAPTOP COOLER R9-NBC-CMC3-GP ORIGINAL


  Тип на производ: Работете и играјте на вашиот лаптоп долго време без да ги напрегате вратот, грбот и зглобовите. Ергономски дизајниран за подобар агол на гледање и пишување кога ќе се спореди со и без ладилник. Одлично за дома или во канцеларија.

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 690,00 ден 590,00
  Слика на COOLERMASTER NOTEPAL I100 LAPTOP COOLER R9-NBC-I1HK ORIGINAL

  COOLERMASTER NOTEPAL I100 LAPTOP COOLER R9-NBC-I1HK ORIGINAL


  Тип на производ: Ултра тенок и тивок вентилатор, Поддржува лаптопи до 15,4 ”

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 1.100,00
  Слика на LAPTOP COOLER STAND M19 140MM FAN LED SILENT SLIM

  LAPTOP COOLER STAND M19 140MM FAN LED SILENT SLIM


  Тип на производ: Тивок кулер за ладење на лаптоп

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 400,00
  Слика на 30GR WHITE THERMAL GREASE PASTE HEATSINK COMPOUND SILICONE ZINC FOR CPU VGA GPU

  30GR WHITE THERMAL GREASE PASTE HEATSINK COMPOUND SILICONE ZINC FOR CPU VGA GPU


  Тип на производ: Бела термална паста единечно пакување 30gr туба (силикон-цинк)

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 200,00
  Слика на 5GR SILVER PRO HIGH PERFORMANCE THERMAL GREASE PASTE HEATSINK COMPOUND SILICONE FOR CPU VGA GPU SYRINGE HT-GY260

  5GR SILVER PRO HIGH PERFORMANCE THERMAL GREASE PASTE HEATSINK COMPOUND SILICONE FOR CPU VGA GPU SYRINGE HT-GY260


  Тип на производ: Сребрена термална паста, единечно пакување во шприц од 5гр.

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 100,00
  Слика на 12CM 15 LED LIGHTS ADDRESSABLE RGB COOLER DC FAN PWM CUSTOM PROGRAMMING RAINBOW ILLUMINATED ULTRA SILENT

  12CM 15 LED LIGHTS ADDRESSABLE RGB COOLER DC FAN PWM CUSTOM PROGRAMMING RAINBOW ILLUMINATED ULTRA SILENT


  12cm DC12V вентилатор без четки 0,2AMP со 2-странични 4x браници со меки амортизери

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 890,00 ден 590,00
  Филтри Close
  Min: ден 100,00 Max: ден 1.100,00
  ден100 ден1100