Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  КУФЕР СО 4 ТРКАЛА - AMERICAN TOURISTER FUNSHINE 66*43*27 CM

  Бренд: American Tourister

  Капацитет: 63,5 л

  Тркала: 4

  Материјал: Полиестер

  Димензии: 66*43*27 CM (ширина x висина x длабочина)
  Шифра: 100574
  ден 6.250,00
  i h

  ОПИС

   

   

  - Материјал: полиестер (отпорен на абење)
   
  - Систем на тркала: 4 високо квалитетни тркала
   
  - Димензии: 66*43*27 CM (ширина x висина x длабочина), дадената длабочина вклучува испакнати елементи.
   
  - Тежина: 3,3 кг
   
  - Капацитет: 63,5 л
   
  - Гаранција: 3 години
   
  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  ОПИС

   

   

  - Материјал: полиестер (отпорен на абење)
   
  - Систем на тркала: 4 високо квалитетни тркала
   
  - Димензии: 66*43*27 CM (ширина x висина x длабочина), дадената длабочина вклучува испакнати елементи.
   
  - Тежина: 3,3 кг
   
  - Капацитет: 63,5 л
   
  - Гаранција: 3 години