Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  КУФЕР СО 4 ТРКАЛА - SAMSONITE POPSODA SPINNER EXPANDABLE 78*48*31 cm

  Бренд: Samsonite

  Капацитет: 105 / 112,5 Л.
  Тркала: 4
  Материјал: 100% Полиестер
  Димензии: 78 х 48 х 31 см (ширина x висина x длабочина)
  Шифра: 100580
  ден 14.450,00
  i h

  ОПИС

   

   

  - Материјал: Надвор: 100% полиестер | Внатре: 100% полиестер

  - Систем на тркала: Спинер со проширување (4 тркала)
   
  - Димензии: 78 х 48 х 31 см (вклучително и рачки, тркала, долни лизгалки, странични џебови и други надворешни делови)
   
  - Тежина: 3,3 кг
   
  - Капацитет: 105 / 112,5 Л.
   
  - Гаранција: Ограничена 5-годишна глобална гаранција
   

   

  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  ОПИС

   

   

  - Материјал: Надвор: 100% полиестер | Внатре: 100% полиестер

  - Систем на тркала: Спинер со проширување (4 тркала)
   
  - Димензии: 78 х 48 х 31 см (вклучително и рачки, тркала, долни лизгалки, странични џебови и други надворешни делови)
   
  - Тежина: 3,3 кг
   
  - Капацитет: 105 / 112,5 Л.
   
  - Гаранција: Ограничена 5-годишна глобална гаранција