Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Креатини

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на CREATINE MONOHYDRATE | 300 GR

  CREATINE MONOHYDRATE | 300 GR


  КОЛИЧИНА ВО ПОРЦИЈА
  Креатин 3 гр
  ден 790,00
  Слика на CREATINE MONOHYDRATE | 500 GR

  CREATINE MONOHYDRATE | 500 GR


  КОЛИЧИНА ВО ПОРЦИЈА
  Креатин 3 гр
  ден 1.090,00
  Слика на CREATINE MONOHYDRATE – 500GR

  CREATINE MONOHYDRATE – 500GR


  Експлозивна сила
  Забрзано закрепнување
  ден 590,00
  Слика на CREATINE MONOHYDRATE 300GR

  CREATINE MONOHYDRATE 300GR


  Аmix™ Креатин Монохидрат
  Креатин монохидрат е најверојатно најупотребуваниот додаток во исхраната. Креатин монохидрат е основа за создавање на креатин фосфат, кој е извор на енергија во клетките. Креатинот ги зголемува физичките перформанси и Ви создава можност за брза и силно интензива физичка активност.
  ден 550,00
  Слика на WHEY PURE FUSION 2300GR

  WHEY PURE FUSION 2300GR


  Експлозивна сила
  Забрзано закрепнување
  ден 1.090,00
  Слика на KRE ALKALYN 1500 120 CAPS

  KRE ALKALYN 1500 120 CAPS


  Kre Alkalyn 1500 мг од брендот Amix Nutrition
  ден 1.200,00
  Слика на KRE ALKALYN 1500 220 CAPS

  KRE ALKALYN 1500 220 CAPS


  Kre Alkalyn 1500 мг од брендот Amix Nutrition
  ден 1.900,00
  Слика на CREA POWDER CREAPURE® QUALITY 500 GR.

  CREA POWDER CREAPURE® QUALITY 500 GR.


  Yamamoto® Nutrition ви го претставува Crea POWDER Creapure® Quality. CreaPOWDER е додаток во исхраната кој обезбедува 3 g креатин, соодветен за спортисти кои извршуваат интензивни физички активности. Креатинот ги зголемува физичките перформанси при последователни рафали на краткотрајни, интензивни физички вежби.*
  ден 1.190,00
  Слика на KFD PREMIUM CREATINE – 500 G – GREEN APPLE

  KFD PREMIUM CREATINE – 500 G – GREEN APPLE


  KFD Creatine
  Додаток во исхраната.
  Содржи засладувачи.
  ден 790,00
  Слика на KFD PREMIUM CREATINE – 500 G– SEX ON THE BEACH COCKTAIL

  KFD PREMIUM CREATINE – 500 G– SEX ON THE BEACH COCKTAIL


  KFD Creatine
  Додаток во исхраната.
  Содржи засладувачи.
  ден 790,00
  Филтри Close
  Min: ден 550,00 Max: ден 1.900,00
  ден550 ден1900