Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Компјутерски бироа

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на OFFICE & COMPUTER TABLE LAPTOP DESK HL-728

  OFFICE & COMPUTER TABLE LAPTOP DESK HL-728


  Тип на производ: Биро за Лаптоп / Десктоп Компјутер
  Димензии на биро: 60cm x 40cm x 76cm

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 2.500,00
  Слика на OFFICE & GAMING COMPUTER TABLE LAPTOP DESK HL-G850

  OFFICE & GAMING COMPUTER TABLE LAPTOP DESK HL-G850


  Тип на производ: Големо работно биро со фиоки
  Димензии на биро: 1.2м(д) х 60см(ш) х 75см(в))

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 7.500,00 ден 6.990,00
  Слика на БИРО СИТИ 3025

  БИРО СИТИ 3025


  Димензии: Д: 110 cm x Ш: 55 cm x В: 96 cm
  110 x 55 х 96 cm
  Боја: - Темен Даб со Бела
  Изработка: Компјутерско биро, изработено од иверка. Меко затворање на вратичката.

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 4.990,00
  Слика на БИРО СИТИ 3038

  БИРО СИТИ 3038


  Димензии: Д: 120 cm x Ш: 60 cm x В: 76 cm
  - 120 x 60 х 76 cm
  Боја: -Костен
  Изработка: Компјутерско биро, изработено од иверка. Меко затворање на вратичката.

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 4.990,00
  Филтри Close
  Min: ден 2.500,00 Max: ден 6.990,00
  ден2500 ден6990