Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Комоди

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на КОМОДА БАЛИНТО

  КОМОДА БАЛИНТО


  Димензии: 250 х 47 х 200 cm
  ТВ елемент: 201 х 47 х 51 cm
  Висок елемент со полица: 100 х 35 х 150 cm
  Висок елемент: 50 х 35 х 154 cm
  Боја: Хетуса со Бела Софт
  Изработк: Иверка
  Монтажата не е вклучена во цената.

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 9.900,00
  Слика на КОМОДА ЕМОНА

  КОМОДА ЕМОНА


  Димензии: 180 х 40 х 180 cm
  ТВ елемент: 140 х 40 х 43 cm
  Низок елемент: 40 х 40 х 43 cm
  Висок елемент: 40 х 32 х 100 cm
  Полица: 100 х 22 х 25 cm
  Боја: Тортана со Црна
  Изработк: Готов Медијапан со Црна Сјај(лице) со висококвалитетна иверка 18мм со Тортана (корпус).
  Монтажата не е вклучена во цената.

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 9.900,00
  Слика на КОМОДА МИНОА

  КОМОДА МИНОА


  Димензии: 200 х 42 х 140 cm
  - Долен дел: 200 х 40 х 30 cm
  - Висаче 2 броја: 40 х 30 х 70 cm
  - Полица: 100 х 20 х 25 cm
  Боја: Сонома Даб со Бела
  Изработка: Иверка
  Монтажата не е вклучена во цената.

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 6.900,00
  Филтри Close
  Min: ден 6.900,00 Max: ден 9.900,00
  ден6900 ден9900