Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  KFD

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на KFD PREMIUM CITRULLINE – 400 G

  KFD PREMIUM CITRULLINE – 400 G


  Кола-лимета
  Оригинален рецепт за вкус
  Суровини со највисок квалитет
  ден 1.090,00
  Слика на KFD PREMIUM CREATINE – 500 G – GREEN APPLE

  KFD PREMIUM CREATINE – 500 G – GREEN APPLE


  KFD Creatine
  Додаток во исхраната.
  Содржи засладувачи.
  ден 790,00
  Слика на KFD PREMIUM CREATINE – 500 G– SEX ON THE BEACH COCKTAIL

  KFD PREMIUM CREATINE – 500 G– SEX ON THE BEACH COCKTAIL


  KFD Creatine
  Додаток во исхраната.
  Содржи засладувачи.
  ден 790,00
  Слика на KFD PREMIUM GLUTAMINE – 500 G – LEMON ORANGE

  KFD PREMIUM GLUTAMINE – 500 G – LEMON ORANGE


  Вскус: Лимон и портокал
  Економично пакување
  Поддршка за имунитет и регенерација
  ден 1.390,00
  Слика на KFD PREMIUM GLUTAMINE – 500 GR – TROPICAL FRUIT

  KFD PREMIUM GLUTAMINE – 500 GR – TROPICAL FRUIT


  Вскус: Тропско овошје
  Економично пакување
  Поддршка за имунитет и регенерација
  ден 1.390,00
  Слика на KFD PROBIOTIC – 60 CAPS.

  KFD PROBIOTIC – 60 CAPS.


  Дури 10 видови на пробиотични бактерии
  Прoбиотик додаток (FOS)
  ден 990,00
  Слика на KFD ZINC – 120 SERVINGS

  KFD ZINC – 120 SERVINGS


  Додаток во исхраната.
  ден 290,00