Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Закачалки

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на ЗАКАЧАЛКА 191-2

  ЗАКАЧАЛКА 191-2


  Канцелариска закачалка со метална конструкција.
  ден 1.390,00
  Слика на ЗАКАЧАЛКА 200

  ЗАКАЧАЛКА 200


  Канцелариска закачалка со метална конструкција.
  ден 2.590,00
  Слика на ЗАКАЧАЛКА 203

  ЗАКАЧАЛКА 203


  Канцелариска закачалка со комбинирана конструкција од метал и дрво.
  ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО КОНТАКТ ЦЕНТАРОТ ЗА ЗАЛИХА
  ден 3.399,00
  Слика на ЗАКАЧАЛКА 204

  ЗАКАЧАЛКА 204


  Канцелариска закачалка со комбинирана конструкција од метал и дрво.
  Хромирани елементи и додаток за закачување чадори со место за собирање на капките.
  ден 4.299,00
  Слика на КАНЦЕЛАРИСКА ЗАКАЧАЛКА - START

  КАНЦЕЛАРИСКА ЗАКАЧАЛКА - START


  • Хромирани елементи
  • 1 година гаранција
  ден 2.999,00
  Слика на ЗАКАЧАЛКА МОНА

  ЗАКАЧАЛКА МОНА


  Димензии: Д: 199 cm x Ш: 39 cm x В: 193 cm
  - висок елемент: 60 x 39 х 193 cm
  - низок елемент: 79 x 39 х 98,5 cm
  - ѕиден панел - закачалка: 60 x 22 х 193 cm
  - огледало: 79 x 2 х 79 cm
  Боја: - Бела Мат со Тортана
  Изработка: Закачалка изработена од висококвалитетна иверка и огледало. Ормар и дополнителен простор за складирање, голем простор во делот за складирање обувкии помошна полица на закачалката.

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 13.900,00
  Слика на ЗАКАЧАЛКА СИМПЛ

  ЗАКАЧАЛКА СИМПЛ


  Димензии: Д: 120 cm x Ш: 137 cm x В: 200 cm
  Боја: - Сонома Арван
  Изработка: Изработена од висококвалитетна иверка со деб. 16мм.
  *Монтажата не е вклучена во цената.

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 8.900,00