Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Кабли и додатоци

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на КАБЕЛ ЗА ПРИНТЕР
  Слика на HDMI LEXTON КАБЕЛ 1,5М
  Слика на TYPE-C MALE TO HDMI FEMALE ACTIVE CONVERTOR

  TYPE-C MALE TO HDMI FEMALE ACTIVE CONVERTOR


  Тип на производ: Type-C HDMI кабел
  ден 990,00
  Слика на KАБЕЛ MAXLIFE 3 IN 1 MICRO USB / TYPE C / IPHONE 2,1A
  Слика на AUDIO CABLE STEREO HEADPHONE ADAPTER 4-PIN 3.5MM FEMALE 2X 3.5MM MALE CONVERTER 20CM

  AUDIO CABLE STEREO HEADPHONE ADAPTER 4-PIN 3.5MM FEMALE 2X 3.5MM MALE CONVERTER 20CM


  Тип на производ: Аудио кабел конвертор за поврзување на слушалки кои имаат 1 комбиниран 4пин 3.5мм приклучок во 2 засебни приклучоци за слушалка и микрофон со вкупна должина 20см
  ден 100,00
  Слика на AUDIO CABLE STEREO HEADPHONE ADAPTER 4-PIN 3.5MM MALE 2X 3.5MM FEMALE CONVERTER 20CM

  AUDIO CABLE STEREO HEADPHONE ADAPTER 4-PIN 3.5MM MALE 2X 3.5MM FEMALE CONVERTER 20CM


  Тип на производ: Аудио кабел конвертор за поврзување на слушалки кои имаат засебни приклучоци за слушалка и микрофон во 1 комбиниран 4пин 3.5мм приклучок вкупна должина 20см
  ден 100,00