Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  ЈАС ИМАМ ПЛАНУМ

  Бренд: Publisher

  Автор: Александра Шаровиќ Атанасовска
  Издавачка куќа: ПАБЛИШЕР
  ИСБН: 978-608-4569-67-1
  Година на издавање: 2017
  Број на страни: 250
  Димензии: 140/210
  Корица: мека
  Јазик: МК
  Шифра: 100010
  ден 499,00
  i h

  ПланУМ Про – ексклузивен планер за професионален развој во 12 месеци

  ПланУМ Про е моќен интерактивен планер за унапредување на личните потенцијали. Низ уникатен и структуиран процес помага во кристализирање на посакуваните цели и во дефинирање на детална мапа за нивна реализација. Дејствува како личен тренер кој го стимулира вашиот континуиран професионален развој. Поттикнува систематизираност и организација, иницира одговорност и акција и ја зголемува продуктивностa. 

  ПланУМ Про е индивидуално решение за сите кои имаат амбиција да ги претворат своите соништа во лесно остварливи цели. Содржи месечни и неделни прегледи, зона за состаноци, матрица на приоритети, 180 совети за продуктивност и 60 мисли кои ќе ве мотивираат секојдневно да го постигнете својот максимум!

  Наменет е за:

  – ентузијастични претприемачи кои се докажуваат на пазарот
  – амбициозни корпоративци кои сигурно се искачуваат во кариерата
  – храбри иноватори со големи идеи на кои им е потребна структура за реализација
  – професионалци со потреба од зголемена продуктивност.

  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  ПланУМ Про – ексклузивен планер за професионален развој во 12 месеци

  ПланУМ Про е моќен интерактивен планер за унапредување на личните потенцијали. Низ уникатен и структуиран процес помага во кристализирање на посакуваните цели и во дефинирање на детална мапа за нивна реализација. Дејствува како личен тренер кој го стимулира вашиот континуиран професионален развој. Поттикнува систематизираност и организација, иницира одговорност и акција и ја зголемува продуктивностa. 

  ПланУМ Про е индивидуално решение за сите кои имаат амбиција да ги претворат своите соништа во лесно остварливи цели. Содржи месечни и неделни прегледи, зона за состаноци, матрица на приоритети, 180 совети за продуктивност и 60 мисли кои ќе ве мотивираат секојдневно да го постигнете својот максимум!

  Наменет е за:

  – ентузијастични претприемачи кои се докажуваат на пазарот
  – амбициозни корпоративци кои сигурно се искачуваат во кариерата
  – храбри иноватори со големи идеи на кои им е потребна структура за реализација
  – професионалци со потреба од зголемена продуктивност.