Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Intesive Hair Therapy

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на INTESIVE HAIR THERAPY БАЛСАМ ЗА КОСА – 200 ML

  INTESIVE HAIR THERAPY БАЛСАМ ЗА КОСА – 200 ML


  Балсам за стимулирање на растот на косата и против косопад за слаба и кршлива коса!
  ден 470,00
  Слика на INTESIVE HAIR THERAPY МАСЛО ЗА КОСА – 50 ML

  INTESIVE HAIR THERAPY МАСЛО ЗА КОСА – 50 ML


  Масло за стимулирање на растот на косата и против косопад за слаба и кршлива коса!
  ден 400,00
  Слика на INTESIVE HAIR THERAPY СЕРУМ СПРЕЈ ЗА КОСА – 100 ML

  INTESIVE HAIR THERAPY СЕРУМ СПРЕЈ ЗА КОСА – 100 ML


  Серум во спреј за стимулирање на растот на косата и против косопад за слаба и кршлива коса!
  ден 530,00
  Слика на INTESIVE HAIR THERAPY ШАМПОН ЗА КОСА – 100 ML

  INTESIVE HAIR THERAPY ШАМПОН ЗА КОСА – 100 ML


  Шампон за стимулирање на растот на косата и против косопад за слаба и кршлива коса!
  ден 435,00