Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Huawei

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на HUAWEI HONOR 7S

  HUAWEI HONOR 7S


  Eкран: 5.45 (720x1440 pixels)
  Камера: 13MP, 1080p
  Рам: 2GB RAM
  Батерија: 3020mAh
  ден 6.299,00
  Слика на HUAWEI HONOR 7A

  HUAWEI HONOR 7A


  Eкран: 5.7 инчи (720 x 1440 pixels)
  Камера: Dual 13 MP, f/2.2, PDAF 2 MP, depth sensor LED flash, panorama, HDR 1080p@30fps
  Рам: 2/3 GB RAM
  ден 8.699,00