Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  ГУМА ПРЕДНА 120/70 ZR17 DUNLOP


  Опис: Гума предна 120/70 ZR17 (58W) TL DUNLOP Sportmax Qualifier II
  Шифра: 500167
  ден 6.300,00
  i h
  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *